Přejít na obsah

dve feldy dve zavady


D.C.

Doporučené příspěvky

Ahoj vsem, mam 2 feldy 1.3mpi, jedna ma drobny problem, prihasinaji svetla a sviti kontrolka airbagu, je mozne ze odchazi regulator napeti?

Druha felda ma o trosku vetsi problem, menil jsem motor puvodni byl 1.3 mpicko klasika 4bod bez rozdelovace(zapalovaci lista) pouzil jsem motor ze starsi feldy s jednobodem , jediny problem ktery pri vymene nastal byl rozdilny vnitrni prumer remeni, ten jsem vyresil ale felda nechce chytnou, cidlo na setrvaku jsem menil, tim to neni, jiskru nehazi a mam takovej dojem ze ani palivo tamnejde, jedine co, ze beha pumpa, ale zase podezdrele dlouho , prosim poradte, budu vdecny za kazdou radu, diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu počítat s tím, že jsi zachoval statut MPI a jednobod s rozdělovačem jsi nakonec nepoužil a vše řádně povyměňoval.

Co se týče benzínu, zkontrolovat, jestli tlačí správným směrem do spravné hadice, doufám a do správných míst.

Co se týče jiskry mě napadá asi jen jedna věc. Není u MPI jinej setrvačník?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to jsem zapomel dodat, rekl jsi to upne presne, vsechno jsem povymenoval, to je prave otazka, nevim v cemby se mohli lisit, ale docela se toho bojim, upravovat jeste setrvak to uz by bylo moc.

Editováno: , autor: Malta
citace předchozího příspěvku. Citace smazána.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj vsem, mam 2 feldy 1.3mpi, jedna ma drobny problem, prihasinaji svetla a sviti kontrolka airbagu, je mozne ze odchazi regulator napeti?

Druha felda ma o trosku vetsi problem, menil jsem motor puvodni byl 1.3 mpicko klasika 4bod bez rozdelovace(zapalovaci lista) pouzil jsem motor ze starsi feldy s jednobodem , jediny problem ktery pri vymene nastal byl rozdilny vnitrni prumer remeni, ten jsem vyresil ale felda nechce chytnou, cidlo na setrvaku jsem menil, tim to neni, jiskru nehazi a mam takovej dojem ze ani palivo tamnejde, jedine co, ze beha pumpa, ale zase podezdrele dlouho , prosim poradte, budu vdecny za kazdou radu, diky...

Aj ja si myslim ze je to tym zotrvacnikom, na MPI su po obvode zotrvacnika drazky ktore snima snimac otacok a ak sa dobre pamatam BMM ma tento snimac v rozdelovaci takze ja jeho zotrvacniku tie drazky niesu... myslim ze vymena zotrvacnika za povodny pomoze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...