Přejít na obsah

Motor strasne tarokuje a hazi


schrek

Doporučené příspěvky

Lidicky mam strasnej problem, nekolikrat za posledni 4 mesice mi vypadlo turbo - klasicka oprava vypnu motor a znova nastartuje a uz jede, takze sme tomu moc neprikladal duraz a rekl sem si ze ho casem zas necham vycistit, ale ted mi normalne bouchnul chladic vztlaceneho vzduchu do turba. Vymenil se za novy sem si rikal vadnej dil, ale ted kdyz vytocim motor z volnobehu na cca 3500 otacek motork najednou zacne strasne klepat a vybrovat. na diagnostice to hazi chyba plneni - tak jsme zkontrolovali trisky ty jsou OK ale servisaci se shodli ze to bude tim ze tam jde moc vzduchu nesetkali jste se nekdo uz stim, nevim co nechat vymenit zda turbo nebo vyhu vzduchu nebo nnejaky hadice diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co popisuješ by vůbec nemělo nastat, to už by muselo být dávno v nouzáku. Ovšem pokud to někdo nechipoval tak blbě,že zvedl limitery tlaku turba a jednotka to nehlídá jak by měla. Jinej důvod mě snad ani nenapadá. Každopádně to chce logy. Zajímalo by mě 3 a 11 kanál , kdyžtak sem pak nahoď.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto neni chipovany to bych nikdy neudelal ani nikdo predemnou to nedelal je to cistokrevna 1,9 TDI 81KW, turbo sme uz jednou cistil v 90 tis ted mam najeto 185tis , budou mi to delat v servisu uvidim co mi reknou

EDIT:

tak me hosi asi jebne 4x se udelal zkouska za jizdy a vsechno naprosto v norme takze asi vypadava neco nahodne , ja uz teda nevim co delat

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolega se jednou vrtal v řídící jednotce a prej to nějak odpojil zapnutý nebo tak něco ale přijel ke mě co stím měl to jak lokomotývu měl tam chybu regulace plnícího bla bla bla si už nepamatuji- sporadicky a pak když to vypnul vymazal jsem chybu a pak to našláp tak mu to makalo " a stále maká hold nakej postup by se měl dodržovat ale přesně,,,, ta chyba tam je a nikdo jí neodpáře ten co ti to prodával není to ten s toho servisu :smich: ? ne ne auto je v šusu nic stím není "" :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

namontovano opraveny turbo, ujeto decentne 500km a ted to valim naplno je to super turbo jede krasne a navic spotreba klesla o 1 litr, pokdu cistit ci opravovat turbo jedine u specials turbo u brna , sice sem zaplatil vetsi peniz ale tonda voprsalek v garazi by to jen vycistil a zbytek by asi neopravil,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...