Přejít na obsah

Jeden alu disk jiný


meda45

Doporučené příspěvky

Prosím o radu nebo Váš názor. Mám 3 disky 5,5J*13H2 4*100 ET30 pneu 165/70 R13, a k tomu jeden disk (stejný vzor, stejný výrobce) ale šířka 6J*13 a ET 33 pneu 165/70 R13, myslíte že to půjde nebo ne, z hlediska nějakého dlouhodobého ježdění, stk atd. Na první pohled jsou všechny stejné, vizuálně tedy problém není. Jde mi spíš o to, jestli rozdíl půl palce v šířce může dělat nějaký velký problém při jízdě, opotřebení pneu atd. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozdřejmně trochu jinej je na druhou stranu těhle kombinací tu bude jezdit dost takže ho tam dej.Ten kdo tomu nerozumí koupí třinácky disk a víc neřeší.Dal bych ho na zadek tam se to jízdně stratí,protože sice máš 5.5 a 30 et na jedné straně a širší disk a menší et na druhe straně menši protože čim větší et tim víc zalezlé do vnitř podběhu takže se to skoro nuluje. Pokud se pletu tak mne opravte,ale já bych ho tam dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jízdně by to vadit nemělo, ale podle vyhlášky musíš mít na nápravě kola stejnýho typu a rozměru.

U STK záleží jak moc to je vidět, že to kolo je jiný a jestli si toho všimne.

Větší průšvich by byl při nehodě a šetření policií-pojišťovnou. Pro pojišťovnu dobrej důvod nic ti nevyplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...