Přejít na obsah

Velikost disků


mirda328

Doporučené příspěvky

...pokud srovnám rozměry 195/55 R15, co tam jsou v létě, a 185/65 R14, co tam mám v zimě, tak ten obvod je takřka stejný, zatímco u 185/60 je tam lehký rozdíl....

To je zaujimave. Ja mam na FII letne disky Antares 195/55 R15 (v TP ako alternativa) a ako predpisany rozmer je v TP uvedeny 185/60 R14 82T (tento rozmer mam na zimu)

Tak fakt neviem ako je to s tym rozdielom diskov :o Ktore su teda vhodnejsie? 185/60 alebo 185/65 ???

Editováno: , autor: triktrak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me tyhle veci stvou. Pojistovny jsou pekny svine....

no podívej, pravidlo je tvořit pojistné rezervy a tvořit zisk. Takže lidumilnost v pojišťovnictví nebyla, není a nebude :) Protože metr musí být na všechny, z pohledu pojišťovny. Dneska odpustí jiný rozměr pneu, zítra velikost disků, pozítří propadlou STK a co bude pak? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zaujimave. Ja mam na FII letne disky Antares 195/55 R15 (v TP ako alternativa) a ako predpisany rozmer je v TP uvedeny 185/60 R14 82T (tento rozmer mam na zimu)

Tak fakt neviem ako je to s tym rozdielom diskov :o Ktore su teda vhodnejsie? 185/60 alebo 185/65 ???

disk bude stejný, jen pneu jiné (65 jsou vyšší), ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tym padom je iny obvod kolesa nie?

Jiný obvod je, ale je takřka stejný jako u 195/55 R15.

Jinak, je pravda, že se zápis do TP musí servis řešit přes Boleslav? Někde jsem tu totiž četl, že to potvrzení o tom, že ty kola tam mohou být, vydává prodejce,. :help:

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už som to tu písal... do zaparkovaného auta mi to narval neaký idiot... Auto bola funglovka najazdené pod 500 km. Pri obhliadke likvidátor pozeral a fotil aj gumy, aj keď mu muselo byť jasné, že ja som poškodený, auto stálo, auto aj gumy sú funglovky.... takže skôr hľadal, ako nezaplatiť.. :aggressive:

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera som prezuval, takze ANTARES 195/55 R15 sli dolu a nahodil som "nadherne" plechace 185/60 R14. Okrem toho, ze to teraz vyzera otrasne su tie kolesa zjavne mensie :huh:

Jo, jsem na to stejně, akorát sem si loni na ty plechy koupil škodovácké poklice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zase jednou v autosalónu povídali, že chlapík si u nich kupoval auto, už stálo venku u benzinové pumpy před salónem a narval to do něj zezadu nějaký maník,. poškození nebylo vůbec malé,. no to muselo být na mrtvici :feve:

Editováno: , autor: foromen
NECITUJ předešlý příspěvek, čti pravidla.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Chlapi mam problem ma fabii sport, letni gumy mam 195/55 R15 a ted jsem tam dal zimni na ty same disky rozmer 195/60 r 15 a normalne mi dre leve zadni kolo o podbeh, nevim co s tim nemate nekdo nejakou zkusenost?

Editováno: , autor: foromen
Necituj předešlý příspěvek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...