Přejít na obsah

Půjčení na půl roku


Sdíčák

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

Všichni zaměstnanci Škodovky mají možnost si půjčit auto na půl roku. Např Yeti začíná na 3500kč ( zákl. výbava) Mě by zajímal váš názor. Za chvíly mi bude 18let a přemýšlim jestli koupit auto nebo využít toto. V létě bych stejnak jezdil převážně na motorce, takže auto bych si vždy půjčil na zimu :D Nemyslím pořád, ale takhle to zkusit než si začnu vydělávat. Myslím že si člověk to auto i dobře vyzkouší atd... Pokud mám správné informace,tak v ceně je i pojistka a další věci.

Co si o tom myslíme Vy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já bych si myslel, že když o něčem takovém uvažuji, tak si podmínky předem zjistím abych měl proč uvažovat :p

Rekapitulace podmínek pronájmu vozu:

- doba pronájmu 6 měsíců

- kalkulovaný kilometrový nájezd 10.000 km (v případě splnění výše uvedených parametrů odpadá povinnost placené servisní prohlídky)

- podmínkou uzavření smlouvy o pronájmu není povinnost odkupu vozu po uplynutí smlouvy

- veškeré servisní úkony a vrácení vozu probíhají ve stanovených servisních místech ( PSC –servisní služby Kosmonosy, distribučních místech Havex Vrchlabí a Matrix Kvasiny ).

Oprávnění k objednání vozu vzniká zaměstnanci, který je zaměstnán v trvalém pracovním poměru na dobu neurčitou po dobu nejméně 6-ti měsíců

Jinak samozřejmě také musíš počítat s tím, že auto vždycky dostaneš na letních gumách zima nezima, takže pokud budeš chtít auto na podzim, tak se připrav na koupi zimních kol ;)

Editováno: , autor: WalkerT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Podle mého je to vcelku výhodná záležitost jen ten půlrok je krátký.Původně tato akce byla na rok,takhle musím objednávat nové auto už po třech měsících vzhledem k době dodání.Je to ježdění bez starostí a se stále novým autem.Už se mi nechce investovat do koupě nového auta když jeho cena okamžitě padá na hubu.

Čili ... pro mně je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...