Přejít na obsah

Sluneční clony zadních bočních oken


myspulin

Doporučené příspěvky

Zdravím, má někdo zkušenosti s originálními slunečními clonami zadních bočních oken? Chtěl bych nějakým způsobem zastínit cestující na zadních sedadlech (děti), ale když jsem se díval na cenu originálních clon, tak se mi protočily panenky... Může mi někdo vysvětlit, jak můžou 2 oka z drátu a cca půl metru síťoviny stát cca 2400,- Kč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ty originalni, na zadnich oknech instalovany v podstate trvale (deti jsou jiz velke, a s nami jiz nejezdi). Jsou velmi kvalitne zpracovany, snadno snimatelne a udrzovatelne, a je pres ne docela dobre videt ven, kdyz vzdau nekdo sedi. Zadni interier velmi dobre zastini, s mami SunSafe skly to je vynikajici kombinace. Vyhoda originalniho reseni, ze sedi naprosoto perfektne, a nikde NIC neprosvita.

A cena ? No vzhledem k tomu, ze moje auto bylo dost, dost drahe, tak me cena tech clon nepripada az tak mimo, jsou opravdu vysoce kvalitne a chytre zpracovany.

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je taky,cenu jsem srazil na dvojku,ale stejně je to darda.Fakt je,že oproti těm neorigo je zpracování výrazně lepší,přichycení úchytkami je dílem okamžiku.

Vozím prcka,takže je to nutnost.Auto vypadá,jako když má folie...........

Na fotkách ty clony vypadají, že zakrývají jenom polovinu okna. To je fakt, nebo se mi to jenom zdá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...