Přejít na obsah

Zástěrky


PitBull

Doporučené příspěvky

Já si je namůžu vynachválit. Před montáží jsem měl od odlétávajícího bordelu vepředu neustále zašpiněné blatníky a klidně i dveře, po instalaci zástěrek je to o 90% lepší. Co se týče zadních, tak od toho daleko méně odlétávají kamínky. A myslím si, že na kráse to tomu autu rozhodně neubere... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

věc vkusu, ale mě se to prostě na autě nelíbí...nahodím je akorát na zimu ať mi to Štěrk moc neomlátí :p

No nevím, jednou jsem jednu přední potřeboval sundat a od té doby je taková odhlíplejší. To by mě zajímalo, jak to pak musí vypadat u tebe. A čím zakrýváš montážní dírku v podběhu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

věc vkusu, ale mě se to prostě na autě nelíbí...nahodím je akorát na zimu ať mi to Štěrk moc neomlátí  :p

No nevím, jednou jsem jednu přední potřeboval sundat a od té doby je taková odhlíplejší. To by mě zajímalo, jak to pak musí vypadat u tebe. A čím zakrýváš montážní dírku v podběhu?

no normál tam dám ten šroubek c drží zástěrku, ale bez zástěrky :huh: a to odchlípnutí jsem nezpozoroal ani minimálně, ale radši mrkněte někdo na poruchy, závady a poraďte :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...