Přejít na obsah

Sportovní výfuk


Constantine

Doporučené příspěvky

Host Guest_bastien
Zdarec, o víkendu jsem si na svého sedánka namontoval dvouplášťový výfuk Layting. Krásně to zní, ale kapánek mám obavy z policajtů, že se jim to nebude líbit... Máte s tím někdo nějaké negativní zkušenosti? :angry:

Jsou i nějaké výhody takového kouřovodu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cusik .. mam take Layting uz asi pul roku .. organi me nekolikrat staveli a nidky k vyfuku nic nerekli .. ;) zalezi jak ho tam mas posazeny .. mam dojem,ze podle vyhlasky vyfuk nesmi byt poslednim dilem auta .. ( nesmi presahovat) .. jinak si myslim,ze nebude problem ..

nebo tedy pokud nemas DTM coz je,ze trci nahoru ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2bajdik1: ja jsem se na to ptal a zadne omezeni ohledne vyfuku neni. tzn neni problem s tim, kdyz Ti trci nahoru :-D jedine co nesmi byt je to, aby precuhoval obrys auta. tzn az nekdy pujdes kolem a ja tam budu mit feldu, tak se klidne koukni jak to tam je ( mam ho ted po oprave mirne nakrivo :-( ) a na to mi policajti nemuzou nic rict.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
2bajdik1: ja jsem se na to ptal a zadne omezeni ohledne vyfuku neni. tzn neni problem s tim, kdyz Ti trci nahoru :-D jedine co nesmi byt je to, aby precuhoval obrys auta. tzn az nekdy pujdes kolem a ja tam budu mit feldu, tak se klidne koukni jak to tam je ( mam ho ted po oprave mirne nakrivo :-( ) a na to mi policajti nemuzou nic rict.

Tak DTM rozhodně povolené není.Asi si se naptal na spávném místě.

Vyhl. 341/2002Sb.

...osa vyústění koncové části výfukového potrubí, s výjimkou potrubí

směrovaného vzhůru a vyústěného nad vozidlem, musí být buď

rovnoběžná s vodorovnou rovinou, nebo skloněná k rovině vozovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...