Přejít na obsah

Nastavení trojitého bliknutí blinkrů.


VladaM

Doporučené příspěvky

Ahoj,

nevíte zdali jde nastavit u SupB rv. 2004 aby při dotyku páčky blinkru (kdy ještě nedojde k překlopení do pozice blikání nastálo) došlo k bliknutí 3x místo stávajícího jednoho bliknutí.

U novějších škodovek to problikne právě 3x. Pokud to jde můžete alespoň přibližně napsat, kde se to v tom SW nastavuje (nějaká záložka kde to přibližně je).

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Čau mazáci,

Hledal jsem Tripling na webu a našel návod, jak si ho sestavit, pak nějaký polotovary z Audi/VW,....

Takže: Je tu někdo, kdo mi dodá krabičku (nebo dá tip, kde to koupím), kterou vezmu a někam připojím a basta?

Nebo je tu někdo, kdo už ví kam sáhnout a je mi schopen za úplatu montáž udělat, nebo kontakt na někoho, kdo to umí a už dělal a fungovalo to?

Nejsem připraven jít metodou pokusů a omylů a zku... při tom půl auta a zaplatit na dílech několika násobně víc, než nějakému borci, kterej mi to namontýruje.

Jo jsem z prahy, takže do Brna nebo Ovy nejedu.

Tady na webu je taky prdlajs po zadání klíčového slova tripling

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Čaute. Ja som robil tripling minulí víkend a šlape to. Objednal som si ho cez net, človek mi to aj zletoval (cca 800 Kč) + pošta a ja som to len zapojil na pini 4-roch smeroviek ( relátko v jednom), sú tam všetky potrebné vývody a fachčí to super. Tu je link: http://obchod.dhservis.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=98&products_id=337

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

zdravim chlapi. nevite nekdo jak namontovat krabicku z odkazu níze do superba??? elektrika neni moje silna stranka a vubec nevim jestli k tomu budu jeste neco potrebovat. Poslal by pripadne nekdo kdo se vyzna i nejake foto??? diky moc predem

http://alarmtuning.cz/modul-komfortniho-blikani-smerovych-svetel-tpg.htm?utm_source=Zbozi.cz&utm_medium=CPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

nazdar chlapi

mám tuto sadu pre tripling http://www.passatplus.de/umbauten/blinker/000998229A.jpg nemá niekto návod ako to zapojiť do superba?

mám návod z Octavie ale farba káblov nesedí

ak viete ako na to, tak prosím dajte vedieť čo najskôr. lebo po mojom zapojení mi už nejdú smerovky vôbec :-D

dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

tak o víkendu jsem to taky nasadil sadu pro komfortní trojblik 000998229A do svého Supa1 (2007).

díky za zde uvedené rady.

 

Původní konektor výstražných blinkrů ( A )
1) 49a černo-zelený
2) R     černo-zelený
3) L     černo-bílý
4) šedo-modrý
5) -
6) hnědý
7) černo-zelený
8) červeno-žlutý
   -vypíchnout 5 vodičů (1,2,3,6,7) a zapojit na stejně očíslovanou pozici do konektoru tripplingu ( B )

 

Přepojený konektor výstražných blinkrů (zapojí se 5 vodičů ze svazku od relé tripplingu ( C )
1) 49a zeleno-bílý
2) R     zelený
3) L     bílý
4) šedo-modrý (původní)
5) -
6) hnědý
7) černo-bílý
8) červeno-žlutý (původní)

 

Konektor tripplingu ( B )  (sem se zapojí 5 vodičů vypíchnutých z konektoru výstražných blinkrů ( A )
1) 49a černo-zelený
2) R     černo-zelený
3) L     černo-bílý
4) -
5) -
6) hnědý
7) černo-zelený
8) -

 

funguje napoprvé

post-15776-0-47775600-1365536870_thumb.j

Editováno: , autor: xmajlow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 2 týdny později...

uprostřed origo konektoru je plastový díl, který drží samotné konektory. Ten musíš opatrně vypáčit, ať se nezlomí a konektory lze vytáhnout

napinovat do origo stejně. Jinak pokud bys chtěl vypinovat konektor bez držícího plachtového dílu, jde to jehlou.

Pak lehce přihnout zobáčky na samotném konektoru a zasunout, dokud neuslyšíš cvaknutí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...