Přejít na obsah

Oct I 2003 - z niceho nic prestala jet :-(


smurf

Doporučené příspěvky

zdravim panove.je to tak asi hodinu co se mi to stalo: oct I 2003 rok,tdi, 81kw. pri prerazeni z tretiho stupne na ctvrty cca pri 3000 ot z prave strany od motoru (u spolujezdce) takova "tupa" rana !!! v tu chvili auto zvuk jako traktor,hned jsem zastavil,na pocitaci zadna kontrolka nic takoveho,zespodu auta nakapal asi za 10 minut malej panak tekutiny,mel jsem zapnutou klimu,mohlo to byt mozna z toho.vim ze tech informaci pro zacatek moc neni,ale nevi nekdo co by to mohlo eventuelne byt? moc dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozvody jsou dělaný před cca 11 000 km,ale je mi jasný,že se může stát cokoli :-( před týdnem auto bylo na servise u člověka za kterýho dávám ruku do ohně. Napadlo mě: ta tupá rána, nemohlo odejít turbo? váha vzduchu nebo tak něco? je mi divný že počítač nic nevyhodnotil špatně. Jsem nováček,seznamuju se s problematikou, tak mějte pochopení .. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozvodak asi nepreskocil,to by se to potkalo a motor by nenaskocil uz hm? po blizsi a detailnejsi konzultaci primo s mechanikem u auta,to bude neco kolem turbiny. mohla teoreticky asi i odejit ze? pokud by nebyl treba pruchodnej intercoler? auto ma na najeto 160 000 a je to z nemecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...