Přejít na obsah

výměna ložisek


Kuči

Doporučené příspěvky

Čaues všichni. Mám jeden, resp. dva problémy. Potřebuju vyměnit ložiska v obou předních kolech a taky spojkovou lamelu s přítlačákem a spojkový ložisko (OI RS). Když jsem se ptal orientačně na ceny v servisech, tak si řekli 7000 za výměnu ložisek a prachy za spojku radši ani nechtějte slyšet. Můžete mi někdo poradit, jestli se aspoň ty ložiska nechaj vyměnit doma "na koleni", resp. co to obnáší, co všechno je třeba vyměnit, atd.? Možná už se to tu někde řešilo, tak mi please hoďte link, jsem tak trochu v časovým presu a nemam moc času to tu hledat. Na spojku si asi sám netroufnu, ale kdyby se našel někdo z vás, kdo by mi ať s ložiskama nebo i s tou spojkou třeba chtěl píchnout, byl bych fakt rád a moc by mi to pomohlo. Díkes

Jo jinak jsem přes tejden v Praze, o víkendu kousek od Písku:) Tak kdybyste si třeba někdy chtěli pokecat u pivka -_- , tak se nebránim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

loziska zvladnes pouze tehdy jestli mas doma lis je potreba lozisko opotrebene vylisovat a nove nalisovat, jinak na tom nic tezkyho neni.... opravarenska sada na vymenu loziska ve Skodovce 2500 :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bych měl zmáknout... Před pár lety jsem komplet zrenovoval přední nápravu š130 včetně řízení a 4pístů, stejně tak i zadní nápravu... Podle toho, cos napsal, tak to zas tak složitý nebude:)

Takže ložiska jsou skoro B) vyřešený, ale uvítal bych pár rad i ohledně tý spojky... Můžete někdo poradit? Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem absolutně levej na mechanické práce, přesto jsem výměnu ložisek zvládl sám a za 4 hodiny. :-) včetně pauzy na oběd

Ty brďo to jsi bořec, už jenom to, že jsi to zvládnul v těch Vašich podmínkách. Protože tam u Vás na severu jsou jen dvě roční období : buď zima nebo kurevská zima. :D:D:D

Mluví ze mne vlastní zkušenost, byl jsem tam v 93 na PŠce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem absolutně levej na mechanické práce, přesto jsem výměnu ložisek zvládl sám a za 4 hodiny. :-) včetně pauzy na oběd

Ty brďo to jsi bořec, už jenom to, že jsi to zvládnul v těch Vašich podmínkách. Protože tam u Vás na severu jsou jen dvě roční období : buď zima nebo kurevská zima. :D:D:D

Mluví ze mne vlastní zkušenost, byl jsem tam v 93 na PŠce.

A právě ta kurevská zima je prospěšná.... Protože kov se smršťuje atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...