Přejít na obsah

Tak jsem si objednal Fabii :-)


Kuba1982

Doporučené příspěvky

dík dík, zejtra RS, bo tohle je N1 a když nejsou ty zadní okna ofoliovaný, tak je to problém s TP a PČR... Folie budou v úterý :)

Vim o pak lidech co jezdi nejen bez prepazky, ale i bez folii a problem nikdo nemel. Ja jsem jezdil bez prepazky a dokonce i pri nehode nebyl problem, takze bych se toho nebal -_- Ja bych dal nejaky polopruhledny folie, protoze kdyz jsou uplne zatmaveny tak neni problem prehlednou auto nebo cyklistu pri vycouvavani z rady aut. Jinak neni co dodat, cerna a svetly vnitrek je proste nejhezci kombinace ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík dík, zejtra RS, bo tohle je N1 a když nejsou ty zadní okna ofoliovaný, tak je to problém s TP a PČR... Folie budou v úterý :)

Vim o pak lidech co jezdi nejen bez prepazky, ale i bez folii a problem nikdo nemel. Ja jsem jezdil bez prepazky a dokonce i pri nehode nebyl problem, takze bych se toho nebal -_- Ja bych dal nejaky polopruhledny folie, protoze kdyz jsou uplne zatmaveny tak neni problem prehlednou auto nebo cyklistu pri vycouvavani z rady aut. Jinak neni co dodat, cerna a svetly vnitrek je proste nejhezci kombinace ;)

Jj, taky znám pár takových, ale nestojí nám to za ty problémy co by mohly být. Ty folie budou přesně jak říkáš :p;)

Navíc to má najeto asi 6km, takže v Mimoni bysme si moc nepojezdili - nemám to srdce trápit to takhle syrový :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Kuba1982: Tak zitra ocekavame foto v sekci "Vase Fabia"... ;)

bude, toho se nebojte. tesim se uz pres 2 mesice takze to hned dam na web (i kdyz to je obycejna seriovka)

tak ji mam doma.... -_-

dojmy dobre, nikdy jsem ale nemel diesel, a proto ten zvuk (navic 3valec:-)..., uz si ale pomalu zvykam. Nechapu sice proc me vybavu jako klima atp. namontovali na Classic, ale uz jsem ozelel plastove klicky a zrcatka bez barvy.

Jinak motor jede hezky, pri srovnani s 1,4 MPi, 44 kW to je velky rozdil. Jen pri 170 na dalnici uz je opravdu slyset hodne - pomuze jedine radio :-)

Nikdy jsem nemel palubni pocitac, tak na tom ted ujizdim :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuba1982: Jezdis 170km/h na dalnici s najetyma par kilometrama? No, aby na tebe nezanevrela, to ji nedela zrovna dobre... :huh:

tak jezdim je silne slovo, jel jsem tak 130 - 140 max. Jen jsem chtel zkusit ten hluk v rychlosti 160 - 170 (asi na 20 sekund:-) Zase tak bych to nehrotil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FUGAS: Bohuzel, vidam antracitovy uz nejakej ten tyden, né ze by to nebyla pekna barva, ale rozdil mezi grafitkou a novym antracitem je na prvni pohled naprosto minimalni - kdyz jsem na ni narazil poprve, vubec jsem si nebyl jistej, jestli to jeste neni grafitova.

Ten rozdil me silne zklamal, cekal jsem mnohem vetsi zmenu a priblizeni se k cerny.

Ted uz cekam jen jak bude vypadat modra Satin.

Editováno: , autor: Maverick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maverick: Tak to by vysvětlovalo to, že mi bylo divný, že na rozdíl od cappucina a toho tangemarinu, nebo jak se jmenuje ta nová oranžová, tak že jsem antracitku ještě neviděl. A přitom jsem jí třeba viděl, ale nevěděl jsem že je to ona. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FUGAS: No je to tak, proste mezi tema dvema je tak malej rozdil, ze pokud nestoji vedle sebe, tak se velmi spatne odhaduje, ktera z tech dvou to je...

Skoda, vetsi rozdil by byl urcite ku prospechu, tohle je zmena/nezmena.

Mate pravdu, ze salonu me volali, ze graphite uz neni, ze tam je ted antracite. Rikam OK, ale kdyz jsem to videl, tak jsem se jich ptal, jestli jsem teda jeste nedostal fabku s graphitem :-) rozdil je videt na primem slunci, kdy graphite je svetlejsi a vice se leskne. To je muj subj. nazor.

Jinak co na to auto rikate? :-) ja vim, Fabie, ale mam radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...