Přejít na obsah

Bla, bla….


Artigas

Doporučené příspěvky

Dnes nečekaně Mike svolal miniakci, protože měl cosi na práci v Olomouci. Na staré autobusové nádraží jsem dorazil první já, tedy Tygřík, pak Artigas a nakonec Mike. Společně jsme zamířili do Olympie, kde nás čekalo překvapení. Natřískáno tam bylo, lidí plno, protože zrovna probíhala módní přehlídka. Místečko jsme nakonec našli. A hezky popovídali u Kofoly a kávy. -_- A já viděl svůj idol! Přehlídku moderovala Tereza Kostková! A navíc si šla koupit něco k snědku do restaurace, kde jsme zakotvili! :wub:

Díky kluci za prima pokec. :palec2:

Komentář k fotkám:

Najděte aspoň jeden rozdíl!

Nápověda: Na druhé fotce se Artigas tváří normálně.

post-51068-0-66055600-1331401916_thumb.j

post-51068-0-43136800-1331401952_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes nečekaně Mike svolal miniakci, protože měl cosi na práci v Olomouci. Na staré autobusové nádraží jsem dorazil první já, tedy Tygřík, pak Artigas a nakonec Mike. Společně jsme zamířili do Olympie, kde nás čekalo překvapení. Natřískáno tam bylo, lidí plno, protože zrovna probíhala módní přehlídka. Místečko jsme nakonec našli. A hezky popovídali u Kofoly a kávy. -_- A já viděl svůj idol! Přehlídku moderovala Tereza Kostková! A navíc si šla koupit něco k snědku do restaurace, kde jsme zakotvili! :wub:

Díky kluci za prima pokec. :palec2:

Komentář k fotkám:

Najděte aspoň jeden rozdíl!

Nápověda: Na druhé fotce se Artigas tváří normálně.

Já to snad raději nebudu komentovat. kol2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětlení fotek, za které mě chce Artigas zbít (jo na mladšího si dovoluje): Ten papír, co drží Artigas před obličejem, jsou zkušební výtisky nálepky. Pro jíž hotové konečné výtvory musím zajet k sestřence.

Mike, nerýpu. Víš dobře, že jsem Artigase při focení upozornil. :D

Choceňáku, teplo celkem bylo, ale měl jsi vidět mě s Mikem. Reklama na zmrzlinu. Jelikož na mě všichni kašlou, tak jsem stále nachcípaný a je mi zima. Děs. :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětlení fotek, za které mě chce Artigas zbít (jo na mladšího si dovoluje): Ten papír, co drží Artigas před obličejem, jsou zkušební výtisky nálepky. Pro jíž hotové konečné výtvory musím zajet k sestřence.

Mike, nerýpu. Víš dobře, že jsem Artigase při focení upozornil. :D

Choceňáku, teplo celkem bylo, ale měl jsi vidět mě s Mikem. Reklama na zmrzlinu. Jelikož na mě všichni kašlou, tak jsem stále nachcípaný a je mi zima. Děs. :wacko:

já vás viděl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A že jsi nepřišel, Kubo. Pokecali bychom. Neboj, Artigas by Tě nezbil. On chce bít stále jen mě, ale fakt nechápu proč. :D

No, ještě byste asi měli vědět, že jsem ze starého autobusového nádraží jel první a trefil do Olympie BEZ navigace! lol

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A že jsi nepřišel, Kubo. Pokecali bychom. Neboj, Artigas by Tě nezbil. On chce bít stále jen mě, ale fakt nechápu proč. :D

Byl jsem tam s rodinkou a tři Yeťáci nebyli vedle sebe jen tak. Tvoje auto jsem poznal a Artig už mi byl taky jasný. Kdybych věděl že máte Terezku v hledáčku tak tam zajdu- na tu přehlídku a na vteřinku splknem,ale nevěděl jsem to a relativně jsme spěchali. Jinak hezké pokoukáníčko,na ty vaše autí. Stál jsem v řadě s váma, ale na začátku. Jinde volno nebylo. Jinak bych to vyfotil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Kubo. Byli jsme v té české restauraci, či jak se to jmenuje. Artigas chtěl co nejdál od kraválu... (podotýkám, že já upozorňoval na zákony akustiky... :rolleyes: ) a navíc tam to bylo nejmíň problematické pro Mika. A Terezka tam přišla. :wub: Tak příště se přihlas, Kubo, rádi Tě uvidíme. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Kubo. Byli jsme v té české restauraci, či jak se to jmenuje. Artigas chtěl co nejdál od kraválu... (podotýkám, že já upozorňoval na zákony akustiky... :rolleyes: ) a navíc tam to bylo nejmíň problematické pro Mika. A Terezka tam přišla. :wub: Tak příště se přihlas, Kubo, rádi Tě uvidíme. ;)

S tím kraválem je to i na diskotékách atd. Měli jsme slezinu základky a na diskotéce nebylo slyšet vlastního slova, ne tak jít k baru a něco si objednat. Ta obsluha skoro pokaždé nalila něco jiného. Když jsem si zavolal majitele,tak jsme byli pomalu posláni někam. Že když se nám tam nelíbí tak máme jít pryč...Vrchol.

A co vy, doufám že jste si to užili. My jsme byli reklamovat bundu a měl jsem cukání že tam baby nechám akorát jsem nechal tu tvoji vizitku doma a neměl jsem potuchy kde by jste mohli být. Ta Kostková mi bleskla hlavou,ale i tak by to hledání bylo nadlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ještě byste asi měli vědět, že jsem ze starého autobusového nádraží jel první a trefil do Olympie BEZ navigace! lol

Hele moc si nefandi, já bych to viděl trošku jinak, minul jsi dvě křižovatky, než jsi zjistil, že jedeš na opačnou stranu než je Olympie, ale je pravda, že jsi nakonec Olympii našel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětlení fotek, za které mě chce Artigas zbít (jo na mladšího si dovoluje): Ten papír, co drží Artigas před obličejem, jsou zkušební výtisky nálepky. Pro jíž hotové konečné výtvory musím zajet k sestřence.

Nic jsi nepochopil Tygříku.

Ty a Mike jste auta čistili dva dny dopředu, mě zavoláte hodinu před srazem a to jsem ještě musel do Hornbachu pro náhradní díl do splachovače WC. Já si tou samolepkou zakrýval obličej, aby nebylo poznat, komu to auto patří. To, že ti chci nabančit, je za tu fotku, kde jsi zveřejnil mou identitu.

Dnes už je ale Tulák čisťounký jak miminko, dokonce tak, že při focení nálepky jsem nedokázal udělat ani jednu fotku, kde není můj odraz na autě.

Také jsem vyfotil motorový prostor. Tulák má najeto něco přes 12000km a motor jsem zatím čistil jen jednou, někdy v létě, to když na něm byly stopy od kuny. Ta těsnící guma se mi opravdu povedla.

post-54880-0-36276700-1331465036_thumb.j

post-54880-0-92111300-1331465054_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic jsi nepochopil Tygříku.

Ty a Mike jste auta čistili dva dny dopředu, mě zavoláte hodinu před srazem a to jsem ještě musel do Hornbachu pro náhradní díl do splachovače WC. Já si tou samolepkou zakrýval obličej, aby nebylo poznat, komu to auto patří. To, že ti chci nabančit, je za tu fotku, kde jsi zveřejnil mou identitu.

Dnes už je ale Tulák čisťounký jak miminko, dokonce tak, že při focení nálepky jsem nedokázal udělat ani jednu fotku, kde není můj odraz na autě.

Také jsem vyfotil motorový prostor. Tulák má najeto něco přes 12000km a motor jsem zatím čistil jen jednou, někdy v létě, to když na něm byly stopy od kuny. Ta těsnící guma se mi opravdu povedla.

tu jsem tam chtěl dat na 1,2tsi a v servisu mi plkali něco o přehřívání plastů, proto to tam není. Spíš nějaký cifršpion.Blbá výmluva.Stejně tak proč ty zapalovací kabely vedou jen tak přes víko ventilů a kunám krásně naservírované(už u mne byly taky). Kudy vedou na té 1,4?Ta guma byla na Fi a za spoustu kilometrů se ten motor nezasvinil jak teď po 5 km za deště. Asi to taky naaplikuji....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že ti chci nabančit, je za tu fotku, kde jsi zveřejnil mou identitu.

Tak tomu fakt nerozumím. :o:help:

Ty a Mike jste auta čistili dva dny dopředu, mě zavoláte hodinu před srazem.

Asi tak: Auto jsem myl minulý víkend a ve čtvrtek na něj nasněžilo, musel jsem do Prostějova ... takže špinavé bylo jako Tvoje. Mike mi dal vědět asi 10 minut před Tebou.

Hele moc si nefandi, já bych to viděl trošku jinak, minul jsi dvě křižovatky, než jsi zjistil, že jedeš na opačnou stranu než je Olympie, ale je pravda, že jsi nakonec Olympii našel.

Jj, jel jsem přímo, jen jsem se nechtěl paprčit, kudy jsi chtěl jet Ty. :p A taky jsem oprávněně tušil, že vám bude dělat problém odbočení vlevo na křižovatce. I to jedno vám dalo pořádně zabrat. :p

Kubo, já si jen nechtěl sedat na protější stranu ke zdi, kam byly nasměrovány repráky... :rolleyes: O té těsnící gumě taky uvažuji. 1,2TSI nemá ani plastový kryt. Roomstřík s HTPčkem kryt měl... A ten hadrák, v čem je baterka, je špinavý jako hrom.

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že ti chci nabančit, je za tu fotku, kde jsi zveřejnil mou identitu.

Tak tomu fakt nerozumím. :o:help:

Ty a Mike jste auta čistili dva dny dopředu, mě zavoláte hodinu před srazem.

Asi tak: Auto jsem myl minulý víkend a ve čtvrtek na něj nasněžilo, musel jsem do Prostějova ... takže špinavé bylo jako Tvoje. Mike mi dal vědět asi 10 minut před Tebou.

Hele moc si nefandi, já bych to viděl trošku jinak, minul jsi dvě křižovatky, než jsi zjistil, že jedeš na opačnou stranu než je Olympie, ale je pravda, že jsi nakonec Olympii našel.

Jj, jel jsem přímo, jen jsem se nechtěl paprčit, kudy jsi chtěl jet Ty. :p

"pojedeme zkratkou, je to sice dál ale o to horší cesta.."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu jsem tam chtěl dat na 1,2tsi a v servisu mi plkali něco o přehřívání plastů, proto to tam není. Spíš nějaký cifršpion.Blbá výmluva.Stejně tak proč ty zapalovací kabely vedou jen tak přes víko ventilů a kunám krásně naservírované(už u mne byly taky). Kudy vedou na té 1,4?

1.4 TSI má na rozdíl od 1.2 TSI na každé svíčce zapalovací cívku,ke které vedou obyčejné "drátky" a ne ty tlusté zapalovací kabely. Navíc je to všechno schované pod tím plastovým krytem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.4 TSI má na rozdíl od 1.2 TSI na každé svíčce zapalovací cívku,ke které vedou obyčejné "drátky" a ne ty tlusté zapalovací kabely. Navíc je to všechno schované pod tím plastovým krytem.

To potom nechápu proč to nenechali(že by zase poruchy co moduly na HTP) jak na té 1,4ce. Ty dráty jsou tam sice v liště TSI,ale vypadá to jak na staré 120ce.Ten kryt na 1,4 je pěkně zakrývajíc a začišťuje prostor. Vždycky mi to připadá jak krok kupředu,ale jaksi malý.A co myslíš, nebude to těsnění dělat bordel z hlediska teplotního režimu? Podle mne to teplo stejně "uteče" bokem a vrchem. Raději motor bez solného láku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To potom nechápu proč to nenechali(že by zase poruchy co moduly na HTP) jak na té 1,4ce. Ty dráty jsou tam sice v liště TSI,ale vypadá to jak na staré 120ce.Ten kryt na 1,4 je pěkně zakrývajíc a začišťuje prostor. Vždycky mi to připadá jak krok kupředu,ale jaksi malý.A co myslíš, nebude to těsnění dělat bordel z hlediska teplotního režimu? Podle mne to teplo stejně "uteče" bokem a vrchem. Raději motor bez solného láku.

Mám to těsnění na Octavii a nemyslím si,že by se to nějak přehřívalo. Otázka je,co ty zapalovací cívky vydrží,na předchozí Fabii I to dost zlobilo a musel jsem dvě vyměnit. Jediná výhoda je snad v tom,že když odejde jedna cívka,tak to na tři válce ještě jelo (nevím jak se to bude chovat u 1.4 TSI),zatímco když odejde zapalovací modul u 1.2 TSI,tak už nikam nedojedeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...