Přejít na obsah

Bla, bla….


Artigas

Doporučené příspěvky

Chlapi, já si beru v pátek dovolenou, takže budu tam s Vámi. Pojedu k rodině už ve čtvrtek takže můžu hodit večer info o stavu sněhu na fórum. Popř. můžu se podívat k chatce jak to tam vypadá. Kdyby něco budu připraven Vás tahat ze závějí. :kol-47: Horské podmínky mi nejsou cizí, bydlel jsem tam několik let. Řetězy neberte, přes kopce to bude protáhlé, je tam hodně provoz. Vemte jen skládací lopatu a trochu štěrku nebo písek.

Lopatu vezmu určitě, ale místo písku nemohla by být třeba třešňová? Kde mám honit písek?

Včera z práce jsem se zastavil v Baumaxu a mimo jiné se koukal i na řetězy. Pro můj rozměr 205/60R16 ( velikost 90) tam měli cosi za 712Kč. Nebude to kdoví jaká kvalita, ale na vyhrabání by možná stačily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My čtyřkolkáři si to rádi vyzkoušíme a vás ubohé předokolky potaháme /už se těším/. Mikovi blahopřeju k rozhodnutí přidat se hezky k nám. Není to úplně bezbariérová záležitost, ale nebude první, kdo si v chajdě pojezdil. Na zvědy do Seninky není třeba jezdit, cestu nahoru prootahuje pravidelně traktor, takže půjde spíš o to vyházet si parkovcí místo -a k tomu stačí lopata uhelka - a těch mám /jako správný horal/ dost. Olomoucko-Prostějovské sekci navrhuji sraz na parkovišti u globálního Globusu a následně společnou cestu, už to máme vyzkoušené s Artigasem a je to výborný zážitek už z Olomouce /první hlt dávají spolujezdkyně už na parkovišti a pak jsou povolnější/. Ale to ještě doladíme. Tož, chlapci a děvčata, už aby to bylo. Připadá mi to jako těšení na Ježíška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heki, jak jsi napsal, že je sraz na Senince, tak se mi velice přitížilo a to jednak proto, že Tulák velice miluje jízdu v koloně dalších Yetíků, jednak proto, že jsem se už viděl jak v Polsku naháním tvou chatu, ale říkal jsem si, je to jeho přání, tak to tak bude. Nynější změnu, nebo návrh tak velice vítám, jen mi trošku vrtá hlavou, které ženské to budou na tom parkovišti pít na zdar expedice: „Yeti na sněhu“.

Už se také nemohu dočkat. Jednou se mi v noci zdálo jak spolujezdec říká: levá 120, rovinka 180, pravá 140, horizont 100, rovinka 220.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My čtyřkolkáři si to rádi vyzkoušíme a vás ubohé předokolky potaháme /už se těším/.

Heki, docela riskuješ... Já, Tygřík, Viste – to máme šest poháněných náprav a ty máš jenom dvě. Mikeho nepočítám, ten se do opravdové pranice nepustí, takže važ svá slova, neb v davu je síla. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne Miku, to parkovací místo si odházíš sám! A bude to zdokumentováno na věčné časy! :p Mně bolí hrozně ručičky, tedy tlapičky a hrooozně se mi neeechce. kol11

Artigasi mám také radost, že opět pojedem v koloně. Mimochodem, včera mě při cestě do Prostějova proháněl nějaký červený Yetík. Nejdříve jsem myslel, že Tulák někam vyrazil, ale pak jsem spatřil Brněnskou značku.

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, chlapci, k té koloně yetisek: já jsem to nemyslet tak, že naše skce by měla sraz až v Senince, to bylo spíš pro zájemce ze světa. Taky si přece nenechám ujít společnou cestu! A s těma ženskejma je to stejný: všichni mají šanci! /Jenom já ne, protože jede ta moja/ Mikovi zajistím už odházené místo, to jako hostitel prostě musím udělat. Pak bude ještě jedno volné - a o to si, chlapci, nejspíš losnete. Schovával jsem si ho pro nějaké děvče, ale když žádné nejede.../Anqelito/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heki děkuji, jsi kamarád :worthy Já bych to viděl taky na sraz u multi globusu a pak jet společně až na místo. Akorát slabší kubatury se budou muset snažit držet :smich:

Tygříku čekal jsem od tebe vstřícnost, ale zklamal jsi. Takový sportovec a nepomůže? no toto. Aby jsi měl kde zaparkovat tu tvoji sekačku na trávu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi na akci se těším jak malej Jarda. :kol-147: Sníh jsme u nás tuto zimu ještě prakticky neviděli, tak i Yetísek s lopatou jsou natěšení. Akci chci spojit s běžkami, takže už v pátek brzo ráno razím směr Jeseníky a k večeru bych se k vám přidal na chatě. Společná jízda láká, ale jízda na upravené běžkařské trati asi přeci jen víc. :kol-83: Užijte si to, a pokud bude trochu světla, tak i něco nafoťte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem Angelitu pod čepec dostal.

Mám po noční směně, odpočívám na gauči, tu jedno oko se zavírá a po chvilce i to druhé se přidává. Myšlenky se kdesi v dáli toulají, tu pípání mobilu mě vyruší. Chvilku mrtvého brouka hraji, ale záhy mé ruce po mobilu šahají. Přišla SMS oznamující, že mám dopis od Petra.Rxxx@xx ( Angelito ). V duchu si říkám: to je dost, že se baba ozve, ale k počítači se mi nechce a tak opět po chvilce usínám. Uplyne doba krátká a už mobil zase na mě volá, oznamuje, že mám dopis od PetraSxx@xx. Jediné, co mě v tu chvíli napadlo, bylo to, že Angelito se tak dlouho neozvala proto, že se mezitím vdala a nyní posílá novou adresu. Ani to mě však z gauče nezvedlo a já očička – obě – zavřel. Až po nějaké době pročítám došlou poštu, chvilku se divím a pak se jen směji. Jedna Petra přestala na fórum psát a hned je tu druhá…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci a děvčata, tak dnes se Mikovi povedlo mě vytočit. Vše se přejí jako švejžužu i ty jeho kecy (i na jiném serveru). :angry: Vím, že to nemyslí zle, ale někdy je potřeba brzdit. Všeho moc škodí. <_< Přiznám se, že už mě ani nebaví jeho přínosné příspěvky "mimo mísu" o konfiguraci z výroby. Domnívám se, že už tu nesčíslněkrát bylo popsáno, kterak jsme ke svým miláčkům přišli. Tedy i to proč tu řešíme, to, co řešíme. Je třeba, aby mládí trošku přehodnotilo přístup a uvědomilo si, že opakovaný vtip není vtipem, ale ... ;)

Tímto se omlouvám za spam na Artigasově vlákně A je můj...

Jen pro pořádek, nálepky opravdu budou do odjezdu do Seninky. Ti, co se zúčastní horského řádění, dostanou dárek. Sestřenka slíbila, že udělá bílý obrys písmen. Bohužel, nesedím doma na zadečku a nemám jedinou starost "nálepky". Gogo asi ví nejlépe, jak jsem přes týden rozlítaný a jak jsme se týden domlouvali, kdy se u něj stavím. Pracuji i přes víkend.

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to opravdu zvláštní, jak říká Artigas, normálně po poradě v práci bolí člověka hlava, jenže mě po pondělní poradě koleno. Dnes jsem se minul s Gogem u Prostějova, když jsem jel do nemocnice. S největší pravděpodobností mi prdl meniscus levého kolena. Šlapat na spojku je opravdu "zážitek". V práci mi už neřeknou jinak než Joffrey de Peyrac, dokonce se rozkřiklo, že jezdím na vozíčku. A děti si přisazují, že prý to mám z toho mlácení, kdo že mě to zbil. Tak to chce dnes dva panáky hruškové. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavle, já se dnes během dne postupně pohádal s celým vedením podniku a bylo mi pak docela fajn. Doma jsem si s manželkou nyní dal dva, né tři, ne .. ale to je jedno kolik jablkové a je mi stále fajn. Počítám, že zítra mě bude bolet hlava. Pavel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...