Přejít na obsah

Bla, bla….


Artigas

Doporučené příspěvky

Artigas bude mít také sněhové řetězy... z Octávie a nastaví je gumičkami ze zavařeniny. :D Internetové zprávy hovoří, že k Hekimu si cestu budeme muset proházet. Takže, jak je to v té písničce: ...když jsou naše cesty zavátý, tak vezmem vidle a nebo lopaty... :kol-29:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Docela zajímavá informace o novele zákona o technických podmínkách provozu motorových vozidel týkající se registračních značek: http://www.novinky.cz/domaci/260113-registracni-znacku-by-mel-mit-i-nosic-kol-na-aute.html

Hlavně by mělo bát jasno v RZ nosičů kol. Artigasi, jak to tak vypadá, budeš si moci zvolit značku "Artigasův Tulák 007". :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela zajímavá informace o novele zákona o technických podmínkách provozu motorových vozidel týkající se registračních značek: http://www.novinky.c...ol-na-aute.html

Hlavně by mělo bát jasno v RZ nosičů kol. Artigasi, jak to tak vypadá, budeš si moci zvolit značku "Artigasův Tulák 007". :specool:

Trošku ti u mě nevychází max. počet znaků, ale jinak fajn.

15000Kč za SPZ je pro mě trošku příliš.

Kdybych si mohl nechat současnou SPZ na věky, tak si jí nechám. Mám rád sedmičky a devítky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedochází tedy k nějakému krácení výše pojistného plnění?

V tomto případě by přepis byla jen zbytečná ztráta času na evidenci vozidel a vyhozené peníze. Navíc by si dcera na přepis musela vzít den dovolené a přijet z Prahy sem do Olomouce, stále tu má trvalé bydliště.

Udělá-li ona buchanec tak se Tobě smázne 3 roky bonusu a bude-li to spolu s plněním z "havárky" tak to samé.Jinak se nic neděje. Platit se bude. Akorát některé pojišťovny mají kusy řidičů užívajících auto.Např 1 nebo 2 nebo 3...mimo majitele(pojistníka). Ono jde udělat aby byla odpovědná za bonus- malus udělat ji pojistníkem a Ty zůstaneš majitelem a drcance nejdou Tobě k mínusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Kongovi proběhlo v Prostějově jedno malé setkání majitelů vozů Škoda. Barvy Yetíků reprezentoval Tygřík s Gogem. Musím říci, že se sešli prima kluci. :palec2:

Viz. http://forum.skodaho...7335-prostejov/

Chlape jedna bídná, máš štěstí, málem jsi byl u mě zatracen a v Přáslavicích vyvěšen na obecní nástěnku jako osoba k odstřelu.

Nyní jsem ale zjistil, že veškerá komunikace o srazu probíhala v sekci, kam nechodím, ale stejně, až tě potkám, tak tě zbiju. A už vůbec ti neprozradím, proč jsem včera byl za Hekim……

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne, nikoho nezrazuji. Navíc jsem to dnes s Artigasem probral. Ten se totiž z organizování ...., tedy, já jsem si říkal, že je v telefonu nějaká ozvěna.... :rolleyes: Trošku jsme se pobavili i organizaci a jsem rád, že Artigas navrhl, že nejmladší bude jezdit pro pivo. Tím nejmladším jsi Ty, Miku. Hned jsem přišel s řešením. Vzpomněl jsem si na film Na samotě u lesa. Takže Tě vybavíme jako pana Lorence! :D

Dal jsem odkaz na vlákno Prostějováků a myslím, že bychom akci Bílý kámen mohli rozšířit. Kdo bude chtít přijede. Naše tvrdé jádro samozřejmě zůstane až do konce. Bohužel nevím, zda absolvuji akci na kole. Moje koleno se zhoršilo a je možné, že půjdu pod nůž. :(

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já vím přesně, Mike zpitý do němoty, který do prvního panáka odmítal jakýkoliv alKohol, Artigas po 15. panáku myjící auto, Heki po 5. panáku natírající červeně komplet kola i s alu disky a dělající červený sunset, Gogo pusinkující čumáček Zelenáče a Tygřík v kšiltovce. :D

Tak dnes jsem umyl Yetíka, vysál, vydrhl plasty, navoskoval, vyleštil okna a načernil vnější plasty. Gogo zase dobře poradil. :palec2: Musel jsem něco doručit kamarádovi, protože mě bolí koleno, tak jsem vytáhl Yetíka. Spotřebou jsem se přiblížil Mikovi. 1km ujetý průměrnou rychlostí 10km/h a průměrnou spotřebou 16,2 l/100km. :specool: A perlička nakonec. Artigasi, už to zase začíná! :kol-128: Vjedu do garáže, chci otevřít kufr... nééé... na naleštěném nárazníku sr.... od ptáka! :kol-29:

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...