Přejít na obsah

Jaká kola/pneu můžu dát na svoji Fabii


funtom

Doporučené příspěvky

nějak se nemužu rozhoupat co tam dát..16" nebo 17"

jestli ti to nejak pomuze ja dal 16" a sen nad miru spokojeny :palec2:

Pak jen vybrat alu...koukal jsem v cenové relaci do 3 500kč za kolo a nabídka dost bohatá...Problém najít ty pravé...

klidně hod nějaký link na pěkné alu.. ;)

jj vybrat alu je to nejhorsi :( kdyby to slo o 500 vic tak doporucuju dat chromy,ty musi byt na cerne fabce krasne ;)http://alukola.com/alu16/images/4000Kc_7x16_JETchrom.jpg ale urcite bych dal neco neokoukaneho, poradil bych ti at se podivas na ty moje ale to bysme uz byli dva co je maj :p

jj..o 500Kč víc...to pak zase najdeš jiný který jsou pěkný a stojí jen o 300-500Kč víc a pak zase o trochu víc..a pak seš v prdeli a koukáš na kola za 8 tácu kus... ;)

Coi třeba Alu BSA 264

no nevim jen sem chtel poradit ;) jinak jsou lepsi nez tyhle a zas taka pecka by to nebyla :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak se nemužu rozhoupat co tam dát..16" nebo 17"

jestli ti to nejak pomuze ja dal 16" a sen nad miru spokojeny :palec2:

Pak jen vybrat alu...koukal jsem v cenové relaci do 3 500kč za kolo a nabídka dost bohatá...Problém najít ty pravé...

klidně hod nějaký link na pěkné alu.. ;)

jj vybrat alu je to nejhorsi :( kdyby to slo o 500 vic tak doporucuju dat chromy,ty musi byt na cerne fabce krasne ;)http://alukola.com/alu16/images/4000Kc_7x16_JETchrom.jpg ale urcite bych dal neco neokoukaneho, poradil bych ti at se podivas na ty moje ale to bysme uz byli dva co je maj :p

jj..o 500Kč víc...to pak zase najdeš jiný který jsou pěkný a stojí jen o 300-500Kč víc a pak zase o trochu víc..a pak seš v prdeli a koukáš na kola za 8 tácu kus... ;)

Coi třeba Alu BSA 264

no nevim jen sem chtel poradit ;) jinak jsou lepsi nez tyhle a zas taka pecka by to nebyla :p

jj to nebyla...no když ještě na nějaký pěkný narazíš..hod link.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna ti timhle moc nepomuzu,ale zajimalo by me jak to bude vypadat na fabce a tohle urcite neni okoukane ;)http://alukola.com/alu16/images/3000Kc_7x16_Modena.jpg

Mám hezčí... http://www.alu-pneu.cz/aludetail.php?v=KOS...mp;p=Neo+silver

a co tyhle? :) to uz je o necem jinem http://www.alu-pneu.cz/aludetail.php?v=RH&...o=Fabia&f=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo daly by se ja je zkousel na elektrony.cz a maji tam primo tvoji cernou fabku na ktere zkousis kola :palec2: ikdys ty Prestige RH AV jsou paradni kousky,ale chtelo by to 17,protoze by 16 nejspis vypadaly male

Já zkoušel konfigurátory na více stránkách..ale nevypadá to moc realisticky..některý kola uplně zaniknou...17" by byly pěkný..ale zase je to o ceně a pak pneu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo daly by se ja je zkousel na elektrony.cz a maji tam primo tvoji cernou fabku na ktere zkousis kola :palec2: ikdys ty Prestige RH AV jsou paradni kousky,ale chtelo by to 17,protoze by 16 nejspis vypadaly male

Já zkoušel konfigurátory na více stránkách..ale nevypadá to moc realisticky..některý kola uplně zaniknou...17" by byly pěkný..ale zase je to o ceně a pak pneu... ;)

no jasne to mas pravdu,treba ty moje kola jak sem zkousel tak nic moc a dokonce kamoska me od nich chtela odradit a na aute vypadaji uplne jinak a sem ze sem se nenechal prekecat :) a co ty Toora? to by chtelo ve photoshopu si s tim trosku pohrat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo daly by se ja je zkousel na elektrony.cz a maji tam primo tvoji cernou fabku na ktere zkousis kola :palec2: ikdys ty Prestige RH AV jsou paradni kousky,ale chtelo by to 17,protoze by 16 nejspis vypadaly male

Já zkoušel konfigurátory na více stránkách..ale nevypadá to moc realisticky..některý kola uplně zaniknou...17" by byly pěkný..ale zase je to o ceně a pak pneu... ;)

no jasne to mas pravdu,treba ty moje kola jak sem zkousel tak nic moc a dokonce kamoska me od nich chtela odradit a na aute vypadaji uplne jinak a sem ze sem se nenechal prekecat :) a co ty Toora? to by chtelo ve photoshopu si s tim trosku pohrat ;)

Ty Toora jsou fakt zajímavé...jenže sem z žádným programem na upravu fotek nedělal,takže wt je pro mě tabu.. ;) Jinak jsou fakt good.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na rychlo sem zkusil jak budou vypadat priblizne ty Toory na tvojem aute,moc sem si s tim nehral,jen at to aspon pasuje,pro predstavivost ;)

Moc díky... :palec2: myslím že to vypadá o.k. co ty na to...?

No kdyby ses nudil mužeš si hrát dál s jinými alu... ;)

Díky!!!!

nemas zac ;) podle me vypadaji fakt moc a moc hezky az sem zacal litovat ze nemam cernou fabku,hned bych do nich sel :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na rychlo sem zkusil jak budou vypadat priblizne ty Toory na tvojem aute,moc sem si s tim nehral,jen at to aspon pasuje,pro predstavivost ;)

Moc díky... :palec2: myslím že to vypadá o.k. co ty na to...?

No kdyby ses nudil mužeš si hrát dál s jinými alu... ;)

Díky!!!!

nemas zac ;) podle me vypadaji fakt moc a moc hezky az sem zacal litovat ze nemam cernou fabku,hned bych do nich sel :feve:

:):palec2: jedu ted pryč,vrátím se odpoledne..tak zatím čus..a sem zvědavej jestli přibude nějaký ten obrázek... ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na rychlo sem zkusil jak budou vypadat priblizne ty Toory na tvojem aute,moc sem si s tim nehral,jen at to aspon pasuje,pro predstavivost ;)

Moc díky... :palec2: myslím že to vypadá o.k. co ty na to...?

No kdyby ses nudil mužeš si hrát dál s jinými alu... ;)

Díky!!!!

nemas zac ;) podle me vypadaji fakt moc a moc hezky az sem zacal litovat ze nemam cernou fabku,hned bych do nich sel :feve:

:):palec2: jedu ted pryč,vrátím se odpoledne..tak zatím čus..a sem zvědavej jestli přibude nějaký ten obrázek... ;):palec2:

dobre pak mrkni a minimalne jeden tu uvidis,pracuje se na tom ;) cau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...