Přejít na obsah

Nefunkční dveřní spínače?


JaraRS

Doporučené příspěvky

Jedná se Oct 1, model 2002. Poradil by mě někdo prosím, kde mám hledat problém, když mě přední pravé a oboje zadní dveře vůbec nereagují při otevření? Vůbec se nerozsvítí kontrolka otevřených dveří, ani se neblikne světlo v kabině a tudíž ani po odemčení auta a otevření některých z těchto tří dveří a následovném zabouchnutí dveří se auto uzamče, protože vůbec neregistrovalo odemčení. Vše funguje jen pro řidičovy dveře. Kde jsou ve dveřích spínače?? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj mám taký problem že mi nesvieti( ale raz do mesiaca blika) dioda v dverach ked otvorim dvere tak netrubi ze su svetla zaple a vnutorne svetlo mi nesveti.To mi robi dlhši čas od leta to je jeden problem,druhy je teraz pri starte sa mi zresetovaly vsetky kontrolky a niečo mi začalo vybijat bateriu.Mam octavia 1- 1,8 99 rok.ked tam dam nabitu bateriu odstavim auto na par hodin a potom max 3 km a konec.to asi bude alternator že?ale že by to auto malo taky odber po 3 km vycucat baterku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to dnes okukoval. Při zamknutí kontrolka bliká a při odemčení nesvítí ani kontrolka ani světlo stropní ani dveřní a signalizace světel taky nic. Dveře spolujezdce jen probliknou. Zadní jedny probliknou a druhé fungují. To je chaos. Mrknu na kabeláž a pak asi ty spínače. Jestli jsem to dobře pochopil, tak musí jít dolů tapec, všechno odpojit a celý zámek ven. Je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a da sa nejako zistiť či je chyba v nom? respektive aká by tam mohla byť chyba

Někde jsem četl, že jak je tam páčka co tlačí na cuplík mikrospínače, tak je ji třeba jakoby podložit.

Že v podstatě mikrospínač ani vadný nemusí být.

Až to rozebereš budeš vědět co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...