Přejít na obsah

Levé zadní okno


DonChuanes

Doporučené příspěvky

Mám dotaz, jak vyměnit ( sundat tapeci apod ) na Octavii levé zadní okno ˇ( stahovačku) ? Nějaký ten plánek z programu co tu někdo má ? :)

Na začátku ledna mě vykradli přes pravý okno kufru combi .. Ted jsem v 19:15 zaparkoval před domem, na půl hodky jdu domu, přijdu k autu a rozbitý okno levé zadní .. Zkoušeli ho otevřít, jelikož byla díra jen na ruku v místě kliky.. Naštěstí, že se po zamčení "odpojí" klika zevnitř, jinak by tam už nebylo .. A u řidiče oškrábaný sloupek, jak se snažili nějakým tim šroubovákem či čim to dělaj strčit drát aby si otevřeli..

Střílel bych je. Ten pocit, když člověk přijde ke svému milovanému autu a je zníčený, je bolestivý :( Achjo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WOJNAR: :kol-47::smich::kol-32: .

Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem

To mas pravdu ten slogan teraz plati aj na teba.

A TERAZ K TEME.

Nie nepomylil som sa.

OC2 ma dverny modul prinitovany. Ked potrebujes vymenit sklo-okno na dverach tak potrebujes specialne nitovacie klieste . :kol-26: :kol-26: Alebo prerobit to na matice. :kol-31:

A TEMA TU UZ JE.

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To my víme.

Jenže Ty jsi napsal, že to neudělá, protože nemá nýtovací kleště. To nepopřeš. Z Tvé odpovědi to jasně vyplývá:

Daj to do SERVISU. Doma si to nespravis. Nemas nitovacie klieste.

Já Ti chtěl napsat, že tohle absolutně nemůžeš vědět.

Já taky netvrdím, že je má, ale pokud je nemá, mohu připustit, že ví jak k ním přijít.

A teď jsi sám napsal, že ani ty v podstatě nejsou potřeba.

Takže Tvoje první odpověď je naprosto zbytečná a ještě se nebojím říct, že lživá.

Protože doma to udělat jde.

A proč vlastně odpovídáš, když téma tu je?

Dej odkaz, zamkni to a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WOJNAR.: :kol-47: Potrebujes na tie nity SPECIALNE NITOVACIE KLIESTE.!! Urcite ich nema DOMA.

Ked to chces mat ako original tak to treba po oprave zanitovat. Ale da sa to spravit aj na matice. :kol-31:

Ano je tu X tem ale nech tu je aj dalsia duplicitna tema.

Temu mozes zamknut aj ty aj link mozes dat.

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprosím Tě ještě jednu věc.

Můžeš sem dát foto těch speciálních nýtovacích kleští?

Ať si my ostatní můžem udělat obrázek jak vypadají. Ať se můžem vzdělat.

PS: Zamknout nemůžu, nejsem zde moderátor, proto jsem psal ať to uděláš Ty.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, páč než z tebe něco dostat je už rychlejší a s pravděpodobnějším pozitivním výsledkem podojit jalovou krávu.

Pro ostatní aby si udělali představu jak vypadají ony speciální nýtovací kleště:

http://forum.skodaho...tov-na-skrutky/

Je tam i návod jak přijít ke kleštím. Neuvěřitelně jednoduchý:

Nemusíš kupovať. Nejaký servisák na Škodovky by ti nepožičal? Tieto som mal požočané zo servisu ťahačov Volvo :-)

PS: Já vím, že se tam nýtují nýtovací matky, ale kleště pro nyty jsou podobné a na stejném principu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji hoši, ale nakonec jsem to nechal udělat od kluka jednoho kamaráda, který má kousek za Černákem autosklo a za litr mi to vyměnil ( sklo i práce ) .. A bez těch kleští.. Sundal tapec, "vyšťoural" zbytky skla z těsnění a držáku toho skla.. Spustil stahovačku dolu ( k malé díře co tam je , vytáhl kolík plastový, nasadil sklo, zakolíkoval, nasadil těsnění a jezdí to

Jinak mi to moc dlouho nevydrželo, dneska mi čmajzli celý auto.. ( Resp. mezi pátkem a dneškem ) .. Sekal bych ruce za jakoukoliv krádež. I žvýkaček v krámu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale KURVA!!

Tak to je mi moc líto. Nemohu říct, že vím jak Ti je, protože mně se jen CHTĚLI dostat do auta a pocity jsem měl hrozné, jen když jsem to zjistil.

Věřím, že tohle je tak tisíc krát horší.

Přijmi můj hluboký soucit, jestli to takhle mohu vůbec říct.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...