Přejít na obsah

Z nitov na skrutky


osud7

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak je hotovo, ted jsem prisel zespoda - slo to vyborne, kdybych jednou nezapomnel vyhodit lanko na venkovni kliku a podruhy mi pri utahovani okna nespadl bit do dveri (2× rozdelavani navic) :) a kdyby mi nedosla baterka v AKU vrtacce a nemusel jsem teda 8 der vrtat tak, ze jsem otacel hlavou aku rukou, tak by to bylo za hodinku hotovy (jedny dvere) :) Ale jsem stastnej, ze to mam...

JendaR: Kleste jsem koupil od BEARGRIP, nejaky s doziv. zarukou. Jsou na nytovaci matice 4, 5 a 6mm, dostal jsem je za 1600,- s DPH, ale to je nakupka (mam zname v Narexu, tohle je zbozi od firmy BGS Technik), jinde jsem je videl i kolem 3.000,- :( Vahal jsem, jestli je koupit, kdyz je chci jen na jedno pouziti, ale auto mam vecne vybrany a za opravu ve Skoda bych dal vic... Jinak kdyby je nekdo chtel pujcit, asi by to slo, protoze ted budou nejspis lezet doma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...