Přejít na obsah

v mrazech nenastartuji :(


scorapka

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

jak už víme přisli do ceska mrazy...vcera a dnes bylo u nas rano cca - 16 stupnu,

s autem jsem predevcirem v pohode dojel domu a zaparkoval, na druhy den rano jsem prisel k autu a chtel jsem nastartovat, jenomze autobaterie jako by pres noc v tom mrazu ztratila kapacitu, tak ihned pri prvnim startu klekla a byla vybita...rikal jsem si dobre necham ji nabit na nabijecce, nechal jsem to teda nabijet, pres noc jsem ji mel v teple (tu baterku) a rikal jsem si kdyz ji nabiju na 100 procent ze rano nebude zadny problem...jenomze na druhy den jsem tocil a tocil a auto za boha nechtelo chytnout...jenom parkrat se otacky motoru z 0 na 200 roztocily, auto skitalo a nechtelo chytnout no a pak uz jsem vybil baterku...nevite cim to je?

jinak mam feliciu rok vyr. 1995, 50 KW ,, 1.3 benzín, myslim ze je to BMM (jednobodova strikacka)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.9D nastartuji až na 5.točení, baterka nová, žhaviče minulý rok měněné

a kdyz se daří tak se daří... rano se pokouším nastartovat, startér točí točí s motorem a vyskočí a točí se naprazdno, tak zkouším znova a to samé. Čím to může být? Mrazem nebo je po něm

Editováno: , autor: mcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dal jsem auto do garáže, zatopil jsem, ted to jdu zkusit nastartovat a chytne hned jak nic, ani to netočilo dlouho proste hned, starter se chová jak má

tak asi mu přece jen vadila ta zima, a ty zimní starty toje teda des to musím jeste překontrolovat žhaviče - je knim teda paradní přístup to se musí uznat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...