Přejít na obsah

Zhasla přístrojovka potom nešlo nastartovat


sedan

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny Fabiáře

Mám menší problém a nenašel jsem nikde odpověd. Předem se omlouvám pokud se to tu už řešilo. Včera když sem přijel ráno do práce a chtěl jsem se podívat na PP kolik je stupňů a přepnul jsem tak mi zhasla přístrojovka a nic nereagovalo, Vypnul jsem motor a zůstaly vyset ručičky na stejnym místě jako když běžel motor. Tak sem zkusil natočit motor ale ouha. Přístrojovka stálé nesvítila a motor naskočil a hned zdechnul. Vim že má F1 imob v přístrojovce aspoň myslim ))). Tak zkusim odpojit přístrojovku jestli se to nechytne. Jak oddělám plast abych se dostal na ty dva šroubky a začnu šroubovat první šroub tak přístrojovka naskočila a auto šlo normálně nastartovat. Může to být špatný kontak nebo nějakej tzv. studenej spoj???? Můžete mi někdo poradit jak tuto závadu odstranit???

Moc děkuji za odpovědi a přeju hezký víkend

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...