Přejít na obsah

Snímač otevřených dveří ??? (Combi)


Mikeš

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám problém, koupil jsem koktu kombi (ojetou) a všiml si že nesvítí světla v zavazadlovém prostoru. Takže jsem je vyndal a zjistil, že nejsou připojeny konektory. Takže jsem je připojil a světla svítí, ale problém je v tom, že svítí pořád...při otevřených (pátých) dveřích, při zavřenýchdokonce i když je auto zamknuto.

Zjistil jsem, že by čidlo mělo být u zámku 5 dveří, ale to tam vůbec není ( a nevypadá to, že by tam někdy bylo) ..... nevíte tedy kam vedou kabely od těchto světel? A jak udělat aby zhasínaly při zavřených dveřích? :(

Auto: Octavia Combi r.v. 11/99

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spínač je na zámku 5. dveří, taky jsem stím měl problémy

Někdy pomůže spona, když ne tak druhej zámek

neměl bys přesný nákres...kde je to čidlo? A proč mi vedou kabely od těch světýlek do přední části auta a ne k čidlu?

Hlavně je divný, že pokud je připojím svítěj non-stop :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U toho zámku je nacvaknutý mikrospínač,který je buď vychozený,nebo ten plíšek,který to přes něho spíná je ohlý.Musi svírat pravý úhel.Já jsem to vyřešil přídáním vypínače na boku kufru,aby nešel vidět.Když světlo potřebuji a to je minimálně tak si prostě rožnu!Jinak by ti to měla elektronika po určitý době vypnout sama! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U toho zámku je nacvaknutý mikrospínač,který je buď vychozený,nebo ten plíšek,který to přes něho spíná je ohlý.Musi svírat pravý úhel.Já jsem to vyřešil přídáním vypínače na boku kufru,aby nešel vidět.Když světlo potřebuji a to je minimálně tak si prostě rožnu!Jinak by ti to měla elektronika po určitý době vypnout sama! ;)

Máš fotečku toho vypínače (kam si ho umístil)...to není špatný nápad -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...