Přejít na obsah

Chování RS (2.0 TSI) při prudké akceleraci


M4Touch

Doporučené příspěvky

Dotaz hlavně pro majitele RS s tímto motorem. Taky vám to při sešlápnutí plynu až na podlahu (prostě na doraz, třeba na dvojku 0-100 km/h) táhne do strany nebo jakoby "plave" ? Jasný, je to předokolka, ale myslel jsem, že 200 koní na předek ještě nebude takový problém.. Taky je to asi tím, že jsem zvyklý držet volant jen jednou rukou, oběma to bude lepší, možná z části za to mohou taky zimní gumy, (R17, 205) ale jsou nové.. Uvidíme na letních (R18, 225). Geometrii mam ok, dělali mi novou, říkali, že byla ve špatném stavu, ale "prý" jí dali do pořádku, technik říkal něco o tom, že snad se tam nebude "něco" měnit, ale možná měli.. Nejraději bych na to přišel co nejdřív, abych to mohl kdyžtak ještě reklamovat. Je to neduh všech Octávií (RS) nebo jen té mé ? Popř. co by to mohlo způsobovat ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...