Přejít na obsah

Nástřik výplně tapeců


herrkomisar

Doporučené příspěvky

kurna neser ma...:-) som ti pisal ze vnutri neskusaj striekat. ta hmla sa ti dostane uplne vsade. toho sa nezbavis. najdi niekde na fore jak rozobrat intetier. je to podrobne spracovane co a kde su sroby. je to niekde, nie som pri pc. skusim najst prip. ide to vybrat von.

EDIT...

viem ze som to tu niekde nasiel, podla toho som aj ja postupoval...

http://forum.skodahome.cz/topic/10697-oi-demonta-interieru/

Editováno: , autor: mysko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a potom vo tam mam ten kusok plastu kde je napisane airbag tp ostane v aute lebo od palubovky je to oddelene?

EDIT:

No hotovo ta mrcha uz je vonla a tak ma teraz napadlo ci by mi tam nepasovala palubovka z O 1 ale uz po fl?

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pasuje s malymi upravami pri stredovom paneli. treba tam cosi rezat ci inde diery... uz nepamatam presne. ja som mal tiez po starom vlnu a daval som novy vrch.

A posovali ty tam aj stare budiki? lebo ja tam mam budik s RSky tam su vsetky kontrolky v strede a ja by som chcel tie kde su kontrolky v otackomeri a tachomeri.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super tak som si dal inzerat na hornu cast palubovky spodne uz mam nastrikane na modro uz len teda cakat a zhanat :-)

EDIT:

No prave mi pisal jeden manik vraj sa tam budu musiet vynmenit aj volake vrchne tapaciri na dverach ??? ale neviem preco

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozaj,vidis to ano. sice to sedi aj so starymi ale ked ch es aby to bolo dokonale... ide o tu trojku plastovu co je pri kluckach jak to dosada k palubke. ma to iny tvar trochu.

EDIT:

Když jsem měl Falbii tak jsem interiér řešil flockováním a nic lepšího neznám.

no tak to hej len to je o cosi vyssi level :-) len neviem ci to ma zmysel davat do rocniku 97...

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nasiel som staru fotku s novym vrchom a starym stredovym tunelom. Prava a lava strana je povodna tam nic netreba menit len stred sa meni cely. pridal som ti este fotku toho dveroveho tapaciru, to vyznacene je miesto co ti nebude licovat s novym vrchom. ale neni problem s dverami len to nekresli dokopy ta plastova trojka na dveroch . snad chapes... :kol-28:

post-18780-0-18942800-1334160155_thumb.j

post-18780-0-53198600-1334160190_thumb.j

post-18780-0-68381000-1334160226_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uz mam takmer vsetko OK ale neostal mi zaklad na plasty na predne 2 stlpiky myslite ze ked ho nepouzijem bude to moc vadit?

EDIT:

No palbubovka je uz doma ale neni tak uplne cierna ale je tmavo seda az cierna a teraz zvazujem cu jz streknem alebo nie neviem ci sa to nebude casom lupat pd slnka nop rano pozriem bude na to lepsie vidiet ci sa to bude moc od seba delit

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...