Přejít na obsah

Elektrické ovládání zrcátek


dolešo

Doporučené příspěvky

nejspíš ti tam chybí černomodrý drát od svorky pod palubkou do svorky v A sloupku u řidiče ;)

ten som tiež natiahol a pripojil do zväzku za prístrojovou deskou ale problem je stále na svete a už neviem čo stým a ešte mi taktiež nejde aut. doťahovanie a sťahovanie okien predných (keď pridržim kombik) na vagu mi ukazuje OK hodnoti v meraní ale aj tak nefunguje (kodovanie komfortky mam 00259) u ineho kodovania to robilo ešte večšie hluposti

Tak môj problem bol v budíkach som si myslel že su 3gen. a oni totižto boli 2,5gen a po vímene za správne budíky už všetko fičí ako ma :D

Editováno: , autor: smreko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se zeptat, jestli jsou zapojeny stejne konektory u zrctaka z r.v. 1997 a novejsi. Potreboval jsem vymenit spodni cerny kryt u leveho zrcatka r.v. 1996, koupil jsem starsi ale zjistil jsem, ze je ten kryt jiny :-( tak musim vymenit cele zrcatko. Nez to zacnu zkouset, nevite nekdo jestli muzu zrcatka elektricky jen prehodit? Sou konektory stejne a stejne zapojene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se zeptat, jestli jsou zapojeny stejne konektory u zrctaka z r.v. 1997 a novejsi. Potreboval jsem vymenit spodni cerny kryt u leveho zrcatka r.v. 1996, koupil jsem starsi ale zjistil jsem, ze je ten kryt jiny :-( tak musim vymenit cele zrcatko. Nez to zacnu zkouset, nevite nekdo jestli muzu zrcatka elektricky jen prehodit? Sou konektory stejne a stejne zapojene?

ano, vše je stejné ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Mám menší problém... Když na terčíku přepnu na levé řidičovo zrcátko a chci si ho seřídit, tak se zároveň s ním i hýbe pravé zrcátko... a když přepnu na pravé a seřizuji, tak je to v pořádku... Kde může být chyba, že když to je přepnuté na levé tak při seřizování se hýbou oba dva najednou... Je to tím terčíkem, nebo jsou někde jen přehozené drátky? Nevíte? (r.v. 2000, facelift)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám menší problém... Když na terčíku přepnu na levé řidičovo zrcátko a chci si ho seřídit, tak se zároveň s ním i hýbe pravé zrcátko... a když přepnu na pravé a seřizuji, tak je to v pořádku... Kde může být chyba, že když to je přepnuté na levé tak při seřizování se hýbou oba dva najednou... Je to tím terčíkem, nebo jsou někde jen přehozené drátky? Nevíte? (r.v. 2000, facelift)

Funguje ti to správně, při seřizování levého zrcátka by se správně mělo seřizovat i pravý (v horizontální ose se naklápí shodně ve vertikální ose se naklápí opačně) abys nemusel seřizovat zvlášť levý a pak pravý po posunu sedačky apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje ti to správně, při seřizování levého zrcátka by se správně mělo seřizovat i pravý (v horizontální ose se naklápí shodně ve vertikální ose se naklápí opačně) abys nemusel seřizovat zvlášť levý a pak pravý po posunu sedačky apod.

Aha, protože v jiných autech sem si toho nevšiml, akorát teďka u Octy... Dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje ti to správně, při seřizování levého zrcátka by se správně mělo seřizovat i pravý (v horizontální ose se naklápí shodně ve vertikální ose se naklápí opačně) abys nemusel seřizovat zvlášť levý a pak pravý po posunu sedačky apod.

To ano, ale jen u některých ročníků nebo možná verzí komfortu. Mě třeba jede každý zvlášť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
To ano, ale jen u některých ročníků nebo možná verzí komfortu. Mě třeba jede každý zvlášť.

Je to mozny - kamarad v praci ma 1.8 20V SLX 97 rok a rikal ze kazdy zvlast - ja mam 1.6 100ps - GLX 98 a leve dohr. s prav. - prave samostane :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Tak to bude mít 1G jako já, ty máš asi další generaci a tam už to je oboje naráz a pravý samotný.

Hm divna generace ale asi to tak bude - proste jina komfortka lol - ja mam 1JO 959 799L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Co je na ní divnýho???

Ten vtip nebyl myslen ze je divna generace, ale pouze typ komfortky lol - tudis ja jsem spokojen ze se daji obe zrcatka zaroven stáhnout dolu - casto to pouzivam pokud me nekdo ze zadu oslnuje :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 81kW SLX Combi/99, jednotku 1JO 959 799Q, ovládání každé zvlášť (což je možná škoda), ale prdlačku poznám, jaká to je generace. Že by 2.5? :kol-60:

je to 2,5. g. bez DO když yb si dal jiný ovladač zrcátek, tak ti půjdou obě současně, musí an něm být symbol R+L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

DP jsem sice našel, ale ze schémat jsem vyčet akorát, že ty kabely vedou do komfortní ŘJ, ale potřeboval bych přímo vědět, kterej je na co. Nemoh by mi to někdo popsat podle obrázku? Je to z pohledu jako na tej fotce. Stačí napsat třeba 1-kostra, atd... Moc by mi to pomohlo. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...