Přejít na obsah

Elektrické ovládání zrcátek


dolešo

Doporučené příspěvky

Dík za info, rozdělal jsem přepínač (joystick), trochu očistil a teď to funguje v poloze L na obě zrcátka současně, v poloze R jen na pravé. Takže částečný úspěch, ale vada je asi v tom přepínači. Ještě to někdy rozdělám a prozkoumám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za info, rozdělal jsem přepínač (joystick), trochu očistil a teď to funguje v poloze L na obě zrcátka současně, v poloze R jen na pravé. Takže částečný úspěch, ale vada je asi v tom přepínači. Ještě to někdy rozdělám a prozkoumám.

To máš dobře . U některých modifikací to tak bylo z výroby. Nastavíš levé a pak pravé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za info, rozdělal jsem přepínač (joystick), trochu očistil a teď to funguje v poloze L na obě zrcátka současně, v poloze R jen na pravé. Takže částečný úspěch, ale vada je asi v tom přepínači. Ještě to někdy rozdělám a prozkoumám.

To máš dobře . U některých modifikací to tak bylo z výroby. Nastavíš levé a pak pravé

Presne tak, setkal jsem se s tim take, coz mi vyhovovalo mene nez jak to mam ja... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj mám menší/větší problém s natáčením zrcátek - nefunguje. Je to na O1 r.v.99.

Centrální zamykání funguje. Zkouknul jsem pojistkový box a pojistky jsou ok. Podle sysplánů do roku 2000? by měly být zrcátka společně s 1pinem diagnostiky jištěné pojistkou 5/7,5A, ale bohužel jsem ji nenašel. Může tato pojistka být u Relé boxu?

Pokud by bylo zapojení přes řídící jednotku dveří (od. r 2000?) byla by KO řídící jednotka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska rozebral dvere a proveroval zapojeni. Vsechny draty vedou tam, kam maji a ovladaci joystick take funguje. Central, stahovani oken, vyhrejvani zrcatek funguje. Jen to nataceni ne a ne.

Takze to nejspyse vypada na ridici jednotku dveri.

Nevite nekdo, kde se da za rozumnej peniz sehnat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Nenapadá někoho kde by mohl být problém v této výměně, ovládání terčíkem fungovalo normálně a po výměně konektoru a ovladače to neběhá, když přepnu na pravé zrcátko tak okamžitě jede dolů a jinak nereaguje a když dám levé tak vůbec nic, zapojený to je správně podle schématu, hodnoty odporu v joysticku jsou stejný jako u terčíku. Je možný, že by byla najednou komfortka nebo co to ovládá v háji? Je to ještě 1G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Nenapadá někoho kde by mohl být problém v této výměně, ovládání terčíkem fungovalo normálně a po výměně konektoru a ovladače to neběhá, když přepnu na pravé zrcátko tak okamžitě jede dolů a jinak nereaguje a když dám levé tak vůbec nic, zapojený to je správně podle schématu, hodnoty odporu v joysticku jsou stejný jako u terčíku. Je možný, že by byla najednou komfortka nebo co to ovládá v háji? Je to ještě 1G.

čau, povedlo se ti to prosim tě pak rozchodil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tento problém tiež riešim vyhrev to je jasné to som dotiahol od konektoru do komfortky prerabal som 2,5gen. na 3 gen. a zrkadla nechcú chodiť aj som vymenil kabelove zväzky vo dverách a som s toho mimo tiež by som sa velmi potešil keby tu bol niekdo taký čo stým mal problém a podarilo sa mu na to prísť aby sa podelil z vedomosťami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tento problém tiež riešim vyhrev to je jasné to som dotiahol od konektoru do komfortky prerabal som 2,5gen. na 3 gen. a zrkadla nechcú chodiť aj som vymenil kabelove zväzky vo dverách a som s toho mimo tiež by som sa velmi potešil keby tu bol niekdo taký čo stým mal problém a podarilo sa mu na to prísť aby sa podelil z vedomosťami

Přesně jak píšeš málo informací, ale asi to bude tím že se tím nikdo moc nezabejval a ty máš na 2,5gen ještě terčík?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problém v záměně terčíku za joistik vyřešen, stačilo prohodit dva piny.

Pokud někdo předělává auto na 3. gen komfortku, musí dát joistick, který má na sobě motiv výhřevu a pokud předělává z 1., 2. a 2,5 (do roku 00) tak musí dotáhmout do veří ještě dva dráty a to bílohnědý od komfortky a černomodrý od svorky pod přístrojovkou.

Poslední ročníky 2,5 gen mají výše zmíněné dva dráty již obsaženy ;)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tento problém tiež riešim vyhrev to je jasné to som dotiahol od konektoru do komfortky prerabal som 2,5gen. na 3 gen. a zrkadla nechcú chodiť aj som vymenil kabelove zväzky vo dverách a som s toho mimo tiež by som sa velmi potešil keby tu bol niekdo taký čo stým mal problém a podarilo sa mu na to prísť aby sa podelil z vedomosťami

nejspíš ti tam chybí černomodrý drát od svorky pod palubkou do svorky v A sloupku u řidiče ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...