Přejít na obsah

Elektrické ovládání zrcátek


dolešo

Doporučené příspěvky

tak mám maličkou prosbu, nemohl by mě někdo změřit odpor na vývodech 8 a 10 v poloze L a v poloze P....? (na L mám 0,68 k a na P 1k5)

a to u Okty s vystřelovacími klíči a okna v elektrice....komfortka 799B...

jde mě o to, že když mám přepnuto na L, tak mě při seřizování jdou oboje zrcátka a na P jen pravé....

Editováno: , autor: 666dia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to u Okty s vystřelovacími klíči a okna v elektrice....komfortka 799B...

jde mě o to, že když mám přepnuto na L, tak mě při seřizování jdou oboje zrcátka a na P jen pravé....

Jen pro informaci , je v pořádku, že při poloze L se přenastavují obě zrcátka L i P. V ŘJ je to běžně nakódováno.

P.S. ovládání nemám po ruce, takže odpor změřit nemůžu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Liboro

já návod nemám, koupil jsem Oktu z druhé ruky....ale už jsem si ho stáhnul z oficiálních stránek Škoda....ale abych řekl pravdu, ani mě nenapadlo, že to bude fungovat takhle nesmyslně....

spíš mě iritují tyhle dotazy: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=47777

a pak se zjistí, že to nešlo už od předchozího majitele....ale tam jsi se neozval...

a neboj, mezi klávesnicí a židlí je to v pořádku....ale kaju se, je to moje chyba....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mituma

kdybys četl celou diskuzi, tak jsem psal výše, jaké mám hodnoty na přepínači: "(na L mám 0,68 k a na P 1k5)"

a opravdu jsem se do návodu k obsluze začetl....

jen mi nejde do hlavy, jak bych mohl upravit ovladač, aby šlo jen levé zrcátko....v ovladači asi ne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Taj ted mam uplne stejny problem,jede mi jenom zrcatko u spolujezdce a u ridice se vubec nehne!I kdyz mam v poloze L nebo poloze P!Porad jenom to jedno!Na kolik by odhadem vysla oprava?Asi! :)

Mam octu 1,9 Tdi,74kw,4x4 ambiente!Zrcatka v elektrice-vzhrivani a polohovani!

Editováno: , autor: Chossse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar, mam el.stelovani zrc. a taky podobny problem asi tyden stary...v poloze P jede prave zrc. a v poloze L jedou obe zrc. :blink: ...co stim???

(je to FRS 04-predface)

edit...ted sem se docet ze u octavky je to normal ze dou obe na L, estli aji u fab tak to je mazec ze sem si toho nikda nevsim :wallbash:

Editováno: , autor: krozo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Dobrý den taky jsem dneska ulomil joystick :( hledam za neho nahradu mam combika z konce roku 99 vybava SLX a ovladac oken je bez motivu vyhrevu zrcatek, misto neho je ?nula 1U1959565G 2179K, půjde to nahradit ovladacem s timto cislem 1U1959565L? ma jiz motiv ale tam pisou ze je to i nas starou oktu tak se ptam vas jako odborniku lze ci nelze? diky za odpovedi chlapi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim vsechny... potreboval bych poradit, jak si to tu pročítam, mám podobný problem, mám octavii Laurin & Klement 99 model 2000 a kdyz jsem byl nedavno v servisu a napojili mi ridici jednotku, tak mi to tam psalo nejakou chybu co se týče vyhřívaných zrcátek a pak jsem si všiml, že tam mám joystik bez znaku výhřevu,tudíž tam nepatří, tak se chci zeptat, když si seženu ten origo se symbolem výhřevu, jestli mi to pujde bez problémů, a druhá věc, četl jsem tu nekolik názoru, že vyhřívání zrcatek funguje když se zapne výhřev zad. skla a někdo zase tvrdí neco jinýho, jak je to tedy? Díky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny... potreboval bych poradit, jak si to tu pročítam, mám podobný problem, mám octavii Laurin & Klement 99 model 2000 a kdyz jsem byl nedavno v servisu a napojili mi ridici jednotku, tak mi to tam psalo nejakou chybu co se týče vyhřívaných zrcátek a pak jsem si všiml, že tam mám joystik bez znaku výhřevu,tudíž tam nepatří, tak se chci zeptat, když si seženu ten origo se symbolem výhřevu, jestli mi to pujde bez problémů, a druhá věc, četl jsem tu nekolik názoru, že vyhřívání zrcatek funguje když se zapne výhřev zad. skla a někdo zase tvrdí neco jinýho, jak je to tedy? Díky moc :)

Neznamená že keď tam nemaš symbol vyhrevu že to nie je origo ovladač tam sa to líši podľa r.v. do 00 boli ovladače bez výhrevu a ohrev sa zapínal spoločne z výhrevom zadného skla a od r.v. 00 vyššie už sa vyhrev zrkadiel zapína samostatne na ovladaču zrkadiel, čo v tvojom prípade značí že sa ti vyhrev zapína spolu so zadním sklom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...