Přejít na obsah

Škoda Forman problém.


Michal Chaloupka

Doporučené příspěvky

Zdravim

Chci se zeptat mám takový problém mám Škoda Forman 43 KW R.V 1993 Karburátor Jikov.

A do 3500 RPM špatně táhne nad 3500 RPM jede jak raketa už nevím co stím tedko vám napíšu co všecko jsem vyměnil..

Všechny hadičky jsem vyměnil za nové

Koupil jsem i novou tu gumu pod Karburaci

Pak následovala vyměna celé Karburace.

A dělá to furt pls nevíte ještě náké rady budu moc vděčný děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak můžeš mít na fáčku Jikov? Tam se montoval karbec Pierburg - sice někdy od roku 1989 nebo 1990 dělanej v licenci v Motorpalu, ale je to německej karbec - pokud tam máš opravdu originál Jikov (třeba Jikov 32EDSR anebo SEDR), kterej patří do šáde, posháněj si někde na vrakáču "favoriťáckej" kterej tam opravdu patří. Nastavovací předpis na Pierburg je tady na fóru, stačí hledat. A ano, i ten vytahanej rozvodovej řetěz může mít účinek kterej popisuješ - až do určitých otáček se ventily otevírají "pozdě", takže motor ztrácí tah...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak můžeš mít na fáčku Jikov? Tam se montoval karbec Pierburg - sice někdy od roku 1989 nebo 1990 dělanej v licenci v Motorpalu, ale je to německej karbec - pokud tam máš opravdu originál Jikov (třeba Jikov 32EDSR anebo SEDR), kterej patří do šáde, posháněj si někde na vrakáču "favoriťáckej" kterej tam opravdu patří. Nastavovací předpis na Pierburg je tady na fóru, stačí hledat. A ano, i ten vytahanej rozvodovej řetěz může mít účinek kterej popisuješ - až do určitých otáček se ventily otevírají "pozdě", takže motor ztrácí tah...

Tak jsem to ještě jednou kontroloval a jetam napsáno Jikov 28 Lekr. Jdu na rozvody už jsem to pomalu rozhodil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...