Září 15, 201212 r chtělo by to zkusit nakodovat, ale dle mého nepodporuje... podvolantovka je potřeba CP nebo CQ
Říjen 7, 201212 r Díky všem za rady jak na tu dodělávku tempomatu v záruce. Nějak nebyl čas, víc jsem neřešil. V týdnu jdu obejít několik autorizáků Škody a uvidíme co zjistím a za kolik. Zkušenosti a poznatky sdělím určitě i sem.
Říjen 8, 201212 r Musím při kodovani podvolantové jednotky nejdříve zadat login nebo ne? A když ano tak jaký?
Říjen 13, 201212 r Dobrý den, moc se omlouvám,ale chtěl bych dodělat tempomat do výše uvedené OII v autě je palubní počítač bez siluety autíčka.Nikde se mi nedaří zjistit jaký přesně typ tempomatu do tohoto ročníku patří a kolik by mě stála montáž a díly mimo autorizovaný servis.Děkuji moc za pomoc.
Říjen 14, 201212 r to bohužel do MR2012 nepůjde, tam jsou páčky sdružené, cena s montáží v Pze 3000,- Upraveno Říjen 14, 201212 r od rolbař
Říjen 14, 201212 r Děkuji za rychlou odpověď.Ještě malou otázku,to je cena za novou origo dvoupáčku+práce nebo je stará nebo druhovýroba? Omlouvám se,ale jestli se jedná o tyhle páčky tak mě zaráží ta cena. http://www.cc-autodily.cz/spinac-svetel-levy-1 http://www.cc-autodily.cz/tempomat-octavia-ii-1 Nic jinýho jsem nikde nenašel,tak mě zaráží ta cena. Dík za vysvětlení.
Říjen 14, 201212 r originál páčky, sdružené se zárukou a montáží za 3t7 ten první odkaz je kompletní podvolantový modul a ten druhý je dostavbový set na SII a Yeti
Říjen 18, 201212 r můžete mi prosím poradit jak a kde zapojit kabel od přidělávané páčky tempomatu na Škodu Octavii II 2,0 TDI 125kw RS r.v.2009 po faceliftu. zatím jsem se dočetl podle návodu, který jsem našel na netu , že kabel se má zapojit do 12 pólové modré svorkovnice v oddělovacím prostoru , ale tam taková svorkovnice není , tak mě napadlo že by se měl kabel zapojit asi do ŘJ motoru , ale přesně nevím kde , na který pin .můžete mi prosím někdo poradit.nebo poslat návod.
Říjen 19, 201212 r kabel už tam je kabel tam ještě není proto jsem potřeboval poradit . Zjistil jsem že se má propojit ŘJ motoru pin č.64 a ŘJ sloupku řízení pin č.13 , ale ty už jsou obsazeny , tak bych potřeboval vědět jestli mám ten kabel přesto připojit na už obsazené piny .závady v ŘJ motoru jsou - tempomat nefunkční ( přerušen , nebo chybí propojovací kabel )
Říjen 19, 201212 r pokud jsou obssazeny tak tam kabel je! Ovšem bude asi přerušený....... nebo blbý kódování (teoreticky)
Prosinec 22, 201212 r Ide domontovať tempomat do Tour II 1,4 59kw - CGGA a čo to obnáša ? Menia sa obidve páčky ? Existuje aj varianta tempomat + PC bez zadného stierača ? Tu v škodovke mi ponúkli páčku len zo zadným stieračom ktorý nemám a tým pádom ani na páčke nechcem mať volnú pozíciu
Prosinec 22, 201212 r Páčka sa dá upraviť preskladaním zo starej aby nemala pozíciu zad. stierača .Rok výroby auta?
Prosinec 23, 201212 r Páčka na tempomat je vlevo a páčka na stěrače a PC je vpravo. Tak tady nemotejte 2 věci dohromady. Při dodělání tempomatu se mění jen ta jedna páčka.
Prosinec 23, 201212 r jo páni lenže je to práve rv tuším 10/2011 a tam pokiaľ viem sa menia obidve páčky , ale vraj to ide preskladať len je to opruz
Prosinec 23, 201212 r Myslel jsem, že je to stejné jak u starších typů a že se mění jen jedna. Jestli je to pravda tak se omlouvám.
Prosinec 23, 201212 r Páčka na tempomat je vlevo a páčka na stěrače a PC je vpravo. Tak tady nemotejte 2 věci dohromady. Při dodělání tempomatu se mění jen ta jedna páčka. U nových modelu se řeší obě.
Prosinec 23, 201212 r Žralok - je to bohužel tak , tú páčku do 2010 nie je problém kúpiť novú za 700 , a toto len komplet za 4tkč a více , + samozrejme tam mám blbú pozíciu na zadný stierač ktorý nemám
Prosinec 23, 201212 r Osobne to robím pri spojených páčkach s orig.páčkami za 130€ s prácou aj bez zad. stierača.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.