Přejít na obsah

Instalace tempomatu


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Dobrý den,

moc se omlouvám,ale chtěl bych dodělat tempomat do výše uvedené OII v autě je palubní počítač bez siluety autíčka.Nikde se mi nedaří zjistit jaký přesně typ tempomatu do tohoto ročníku patří a kolik by mě stála montáž a díly mimo autorizovaný servis.Děkuji moc za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za rychlou odpověď.Ještě malou otázku,to je cena za novou origo dvoupáčku+práce nebo je stará nebo druhovýroba?

Omlouvám se,ale jestli se jedná o tyhle páčky tak mě zaráží ta cena.

http://www.cc-autodily.cz/spinac-svetel-levy-1

http://www.cc-autodily.cz/tempomat-octavia-ii-1

Nic jinýho jsem nikde nenašel,tak mě zaráží ta cena.

Dík za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžete mi prosím poradit jak a kde zapojit kabel od přidělávané páčky tempomatu na Škodu Octavii II 2,0 TDI 125kw RS r.v.2009 po

faceliftu. zatím jsem se dočetl podle návodu, který jsem našel na netu , že kabel se má zapojit do 12 pólové modré svorkovnice v oddělovacím prostoru , ale tam taková svorkovnice není , tak mě napadlo že by se měl kabel zapojit asi do ŘJ motoru , ale přesně nevím kde , na který pin .můžete mi prosím někdo poradit.nebo poslat návod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kabel už tam je

kabel tam ještě není proto jsem potřeboval poradit . Zjistil jsem že se má propojit ŘJ motoru pin č.64 a ŘJ sloupku řízení pin č.13 , ale ty už jsou obsazeny , tak bych potřeboval vědět jestli mám ten kabel přesto připojit na už obsazené piny .

závady v ŘJ motoru jsou - tempomat nefunkční ( přerušen , nebo chybí propojovací kabel )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ide domontovať tempomat do Tour II 1,4 59kw - CGGA a čo to obnáša ? Menia sa obidve páčky ? Existuje aj varianta tempomat + PC bez zadného stierača ? Tu v škodovke mi ponúkli páčku len zo zadným stieračom ktorý nemám a tým pádom ani na páčke nechcem mať volnú pozíciu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...