Přejít na obsah

Instalace tempomatu


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

ahoj teď jsem tady četl že zapojuješ tempomat, sice to zatím dávám dohromady, ale chtěl bych si vyměnit volant za multifunkční takže mám objednanou i novou podvolantovku a i tempomat stačí když tedy páčku vyměnit a nakodoval bys mi to? byl jsem ve škodovce a tam mi řekli že tempomat mě bude stát ale přes 5000 ale už mám domluvenou páčku i s tou podvolantovkou o dost levněji, ale budu to potřebovat nakodovat. Mám octaviu II rok výroby 2008, ale ještě to není face. Tak jestli bys mohl? Dík Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj všem,

mám dotaz, věřím, že to nebude zajímat jen mě.

Mám OCtavii FL Prima modelový ročník 2012, která nemá tempomat. Ale má palubní PC.

Dá se tempomat "dodělat"? Myšleno vyměnění páček (FL má tuším páčky spojené-levou a pravou) a nakódováním.

Pomohl by mi s tím někdo?

A teď se možná zeptám hloupě. Auto má čtyřletou záruku. Může takovéto "dodělání" tempomatu tuto záruku ohrozit?

Předem moc díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Všem díky za radu. Teď konečně budu mít zase čas se tomu věnovat.

Tak nejvíc se bojím o záruku. Tak auto je rok starý a záruka ještě tři roky. Přijít o to by byla hloupost.

Zkusím pár prodejců co oni na to. Snad nějaký autorizovaný servis Škody bude přístupnej.

Nemá někdo nějakou zkušenost s nějakým šikovným, případě s nějakým kdo něco takového již udělal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím vespolek :kol-47:

mám Octávii r.v. 2009 je to Octávia II model po faceliftu a chtěl bych si tam nechat dodělat palubní PC a tempomat,

stačí když mi jen vyměníte páčky pod volantem nebo je třeba ještě něco jiného ???

Podotýkám že tam nemám palubní PC :kol-32:

Kolik by tato úprava stála ???

za info díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vespolek :kol-47:

mám Octávii r.v. 2009 je to Octávia II model po faceliftu a chtěl bych si tam nechat dodělat palubní PC a tempomat,

stačí když mi jen vyměníte páčky pod volantem nebo je třeba ještě něco jiného ???

Podotýkám že tam nemám palubní PC :kol-32:

Kolik by tato úprava stála ???

za info díky

Ja mam ten isty model aj rok vyroby.Ja som dorabal minuly tyzden pocitac aj tempomat.Musela sa menit podvolantovka.Chlapikovi co mi to montoval to trvalo cca30minut a este aj s nakodovanim funkcie Corner.

Editováno: , autor: Jago007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záleží co máš ted za podvolantovou jednotku

několikrát jsem to dělal a bez problémů vše chodí jak má

to tedy znamená že pokud to nepodporuje podvolantová jednotka tak stačí sehnat jinou která to podporuje a domontovat spínač na spojku a tempomat i PC jde aktivovat ???

stačí tato jednotka : http://aukro.cz/jednotka-multifunkcniho-volantu-octavia-ii-face-i2598571608.html

je zajímavý že na stejný dotaz 2 autorizovyný servisy odpověděli že je třeba měnit i budíky :kol-44: prý kvůli displeji PC

na kolik to cca vyjde ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty nemáš v autě spojkový spínač ?

podvolantová jednotka 1500-2500,-

páčka tempomatu 300,- použitá, 1600,- origo nová

páčka PC podobně jako u tempomatu

instralace nastavení cca 600,-

abych řekl pravdu tak jsem nekoukal zda tam je nebo ne , ale předpokládám že když tam není tempomat tak na co by tam byl spínač :kol-32:

není tu někdo z Plzně kdo to dělá ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...