Přejít na obsah

Radio s BT


Doporučené příspěvky

Ahoj,

jelikoz jsem prisel v aute o radio Symphony, uvazuju o tom, koupit neco, co uz ma bluetooth, abych zaroven vyresil i problem zvany handsfree:)

Mate nekdo zkusenost s temito radii? Konkretne se mi libi Pioneer DEH-P55BT, mate s nim nekdo zkusenosti? Zajimalo by me, jak je na tom se zobrazovanim ceskych znaku ve jmenech v tel. seznamu. Protoze posledni Pioneer, ktereho jsem mel zobrazoval misto kazdeho cz znaku "???", coz bylo dost udesne...

Diky Vlada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
Ahoj,

jelikoz jsem prisel v aute o radio Symphony, uvazuju o tom, koupit neco, co uz ma bluetooth, abych zaroven vyresil i problem zvany handsfree:)

Mate nekdo zkusenost s temito radii? Konkretne se mi libi Pioneer DEH-P55BT, mate s nim nekdo zkusenosti? Zajimalo by me, jak je na tom se zobrazovanim ceskych znaku ve jmenech v tel. seznamu. Protoze posledni Pioneer, ktereho jsem mel zobrazoval misto kazdeho cz znaku "???", coz bylo dost udesne...

Diky Vlada

No myslim ze zadnej model nebude mit 100% podporu cestiny. Aspon sem takovej zatim nevidel. Co sem chtel posledne zkouset tenhle model o kterej mas zajem tak sem jel na chodov do znackove prodejny pio a rekli mi ze nemaj bt modul takze sem nemel sanci. :-( Kazdopadne dej vedet jak si dopadl. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle zkusit Radio Parrot? To by mělo být celkem vychytaný a možná i s češtinou :)

Probuh nestras s Parrotem. Jejich HF jsou opravdu dobry, ale ale to radio je jak designove, tak hlavne zvukove peknej shit :-(

Mozna ho budu mit v jednom firemnim voze tak dam vedet ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, dej vedet. Ja zase zkusim nekde okouknout toho Pioneera, protoze do nej chci jit rychle, bez radia je to fakt opruz :angry:

No to kazdopadne je. Ja jeste nevim jak to v praci bude jestli tam nepujde klasickej parrot. Uvidime!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle zkusit Radio Parrot? To by mělo být celkem vychytaný a možná i s češtinou :)

ALe je fakt hnusny a zvukove :disgust:

Měl jsem Parrota taky, ale jen týden pak šel do světa. Zvuk byl o něco horší, ale zase to vyvážilo Hands free. Velmi dobré je možnost upgrade přes noťas. Trošku nezvyklé vyndavání ovladacího panelu na druhou stranu, než je obvykle u ostatních radií a uchycení bylo takové divné. Bál jsem se vždy když jsem ho tam dával že to někde praskne.

Po upgrade, žvatlal česky a i znaménka byla pak v poho, neříkám že uplně, ale zlepšení tam bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak by mne zajímalo jestli jsi v autě měl MAXI DOT ? Já už delší dobu váhám s autorádiem protože mám originál s výstupem na Maxi dot a multifunkční volant. Zvukově je to teda katastrofa a to jak originál repráky tak i rádio, ale problém je s Dotem a volantem. Nchci to zahodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak by mne zajímalo jestli jsi v autě měl MAXI DOT ? Já už delší dobu váhám s autorádiem protože mám originál s výstupem na Maxi dot a multifunkční volant. Zvukově je to teda katastrofa a to jak originál repráky tak i rádio, ale problém je s Dotem a volantem. Nchci to zahodit.

Na maxidot muzes s neorigo radiem zapomenout. Co se ovladani z volantu tyce to by melo byt funkcni dale. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...