Přejít na obsah

zapínanie stretávacích svetlometov, samé od seba


pato1117

Doporučené příspěvky

nazdarte chcem sa spýtať či niekto nevie poradiť ....niekedy keď auto iba nečinne stojí na mieste, zapnú sa mi samé od seba stretávačky...auto je v úplnom klude ...a nejdu vôbec vypnúť ...minule som musel odpojiť batériu a zapojiť a už sa vypli...ale stalo sa mi to znova a stačilo len naštartovať a zapol som ich a vypol a bolo ...ale dnes mi to spravilo znova a nepomohlo ani keď som naštartoval nešli vypnúť ...dali sa vypnúť až keď som došiel domov z roboty...a niekedy mi nešli zapnúť diaľkové, len preblikávali ....môže to mať súvis s luccasamy ? ...lebo som tam dával z druhého fáčka a zdajú sa mi viac dojebané jak tie pred tým, alebo to je nejaké relátko ? ..ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opakovaný problém fáček (a felin) - voda, buď zkondenzovaná, nebo proteklá spárou kolem těsnění čelního skla, dostane se do pojistkového/relátkového boxu nad nohama spolujezdce a tam učuní svoje dílo...

Náprava: vyndat desku, vysušit, vysušit i její bezprostřední okolí, odstranit z desky zbytky oxidů, vyčistit patice relátek i kontakty na relátkách, propájet případné podezřelé pájené spoje. Mělo by to pomoct, i když odstranění prvotní příčiny (odstranění průsaku vody, většinou kolem čelního skla) je taky nutnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...