Přejít na obsah

Instalace originálního D.O.


_Denis_

Doporučené příspěvky

Chlapi,

poněvadž se nejsem schopen dobrat relevantního výsledku a každý tvrdí něco, rád bych znal přesné potřeby pro instalaci originálního DO.

Mám Octaviii II MR 10/2008 Ambiente s originálním centrálem (klasicky klíčkem), z další elektriky je vše v základu = el. okna vpředu a el. zrcátka.

Někdo mi tvrdí, že stačí koupit sklopný klíček, nechat si vybrousit planžetu a přehodit čip imobilizéru v klíčcích a D.O. bude fungovat..

Někdo mi tvrdí, že se musí mimo výše zmíněných věcí tento klíček navíc nějak nakódovat, aby to fungovalo (upozorňuji, že bohužel NEMÁM štítek s údaji na klíčích)..

Někdo mi tvrdí, že se musí mimo výše zmíněných věcí k tomuto klíčku navíc kupovat řídící jednotka, aby D.O. šlapal.

A např. v servise mi bylo řečeno, že klíček nakódovat není možné, protože nebývá zvykem, že by to pro četnost různých verzí fungovalo..

Kde je tedy pravda? Už někdo z vás toto dělal - JAK? Lze při mých výše popsaných podmínkách originál D.O. se sklopným klíčkem dodělat, nebo se budu muset spokojit s přívěškem?

Hlavně prosím o jasnou odpověď, opětovné spekulace mi moc nepomohou :)

Předem díky :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždyť jsi říkal, že to D.O. už máš, ne? ;)

Upřímně ale nevím. Jak jsem včera říkal, ten známý mi v servise řekl, že to překódovat nelze, protože je spousta různých verzí a většinou to nefunguje... Ale zase mít tento ošklivý, neskladný klíček + přívěsek, to fakt nechcí :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...