Přejít na obsah

zapojení teploměru


papasmurf

Doporučené příspěvky

předem se omlouváme jestli už to tu někde je , ale hledám už asi 2 hodiny a nic co by mi pomohlo

Koupil jsem fabii 2008 (ještě 1 , poslední typ) nejede mi teploměr (ne že bych ho nějak zvlášt potřeboval ,ale blbne mi kvůli tomu klima a topení) , vag ukazuje - přerušení , nebo skrat na čidle venkovní teploty-

podle zdejších rad jsem chtěl pohledat čidlo teploty u přední mlhovky (mlhovky tam nemám ) , ale na místě kdy by mělo být nic není , ani tam nevedou žádné odpojené kablíky ani nikde poblíž není žádný odpojený konektor ani žádný volný kablík.

čidlo mám už objednané

http://www.levne-autodily-skoda.cz/product/cidlo-venkovni-teploty-skoda-fabia-1j0-919-379a-original-10836/

ale jelikož nikde nejsou ty kablíky , potřeboval bych poradit kde to zapojit ideální by bylo pokud můžu prosit fotku kde přesně to čidlo patří zapojit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...