Přejít na obsah

Co všechno jde z F2 do F1?


mc2uba

Doporučené příspěvky

Zdravím, tak nějak jsem mi zalíbilo pár věcí z F2, které bych rád dal do F1.

Co lze všechno bez úprav prohodit? Vím o sedačkách, ale co dál? Někde jsem viděl RS volant z F2 v F1.. to lze jen výměnou nebo se to musí nějak upravit? A jak je to s airbagem?

Co dalšího se dá jednoduše prohodit a tím si zmodernizovat starou dobrou F1?

Dík

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle dvě auta mají stejnou podlahu - více méně.

Pasujou tam sedačky, a - a - a vlastně nic dalšího mě nenapadá co by mělo smysl (možná přední bezp. pásy) Pokud je to před faceliftem tak ještě nějaký věci v motorovém prostoru a klima/topení. Mážná nápravy, ale to si nejsem jistej.

Pak taky záleží na míře úprav :) to tam pak dostaneš skoro všechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak nějak jsem mi zalíbilo pár věcí z F2, které bych rád dal do F1.

Ve vlákně píšeš věco z FII do FI, ale v nadpisu tvrdíš opak - Co všechno jde z F1 do F2? Až si ujasníš co z čeho kam budeš dávat pošli mi SZ a já popřípadně upravým název vlákna, nebo si uprav info ve vlákně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sedacky jsem cetl. To je vymena kus za kus a hotovo. Loketku asi najdu. Spis jsem myslel ten volant..

Jak je to s budika v pristrojovce? Tam se to nejak upravuje nebo jen kus za kus (samozrejme musi byt nafta a nafta a bez toho atredoveho displeje, kdyz ho tam taky nemam).. pokud se to tedy do F2 jeste delalo..

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s budika v pristrojovce? Tam se to nejak upravuje nebo jen kus za kus (samozrejme musi byt nafta a nafta a bez toho atredoveho displeje, kdyz ho tam taky nemam).. pokud se to tedy do F2 jeste delalo..

Budíky dělal bobík a museli se upravovat. Mechanicky. Nebylo to vo přehození budíků a hotovo. Maj trošku jinej tvar.

Pro ostatní aby se nedivili:

Uprven nadpis tématu z Co všechno jde z F1 do F2? na správný Co všechno jde z F2 do F1?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, diky. Asi budu postupne upravovat prvni prispevek a psat tam, co jde vse zamenit a kdyz bude navod, tak pridam i navod. Myslim, ze takhle pohromade se to bude hodit vice uzivatelum :)

Edit: u memphika jsem se docetl, ze konenktor na airbag u volantu z F2 by mel byt stejny jako ma F1 od rv. 2006. Takze by se nemusely prehazovat piny a vlastne se to jen zapoji.. muze tuhle informaci nekdo potvrdit. Tam jsem se to nedocetl, zda to je 100% pravda. Dik.

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...