Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Józek > mám stejný problem :) . Napiš datum a v kolik hodin :)  . Od 5.09 jsem na dovči :) .

P.S.

V posledni době udělal jsem moi zubařce chutnost na placka :D , dokonce ji ukazal jsem placka č.76 a 41 :) . Takhle zatačila že až nemohla :D . Potom zubařka pta se, kde jsou takové dobré placky?  Je ji řekl v Sedliště. Neměla už sily :D

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrovna ty, Aspire, by sis měl špórovat dovču - od pátku 30. zářijce do neděle 2. rujence se bude v bejvalým okrese Ústí nad Orlicí a okolí konat další mezinárodní sraz RoomsterClubu. Detaily mají členové a příznivci v mailu v Newsletteru, pro ještě nezařazený to dávám sem. Detaily ještě neznám, Kani dělá s informacema Zagorku.

Ale údajně má někde poblíž UO (alias Údolí Opic) zamluvenej celej penzión a já na neděli 2.10. chystám pro vážný zájemce výpad na Boudu, protože v tu dobu se tam budou konat extra dlouhý sváteční prohlídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...