Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Zdravím všechny majitele vozů škoda jak tak koukám na možnosti srazů jsou to samí chlapi tak doufám že nebude vadit že jsem ženská ,byla jsem majitelkou vozu favorit skoro čtyři roky a teď vlastním vůz felicie 1,3 mpi 40 od února 2009 dokážu si ledacos co se dá spravit buď sama nebo za pomocí manžela své autíčko mám moc ráda cestuji a poznávám nové místa v době kdy jsem si autíčko kupovala jsem přišla o pracovní místo a do dnešního dne jsem bez práce as tudíž jsem musela omezit cestování což mě moc mrzí a tak zjišťuji jestli se nechystá nějaký sraz škodovek na severní Moravě nejlépe někde poblíž abych se mohla zúčastnit moc mě zajímají věci kolem aut můj táta kdyby žil tak by nejspíše řekl že chtěl kluka a narodila jsem se já ale myslím že lásku k autům mám ikdyž jsem jen obyčejná ženská a to že jsem se vyučila ve strojírenském oboru mi moc pomohlo když jsem si potřebovala na svém autě něco opravit .Takže pokud nebude vadit že se zajímám o sraz škodovek a pokud nebude ostatním chlapům vadit ženská na srazu budu moc ráda že se budu moci dozvědět věci co mě zajímají předem všem majitelům škodovek děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím lilii 65 a smekám nad Tvým umem. :kol-47: Doufám,že manžel či přítel šéfuje kuchyni a celé domácnosti. :kol-28:

Jinak jestli jsis prostudovala vlákno,tak těch minisrazíků bývá pramálo a s tou domluvou to je taky na štíru.

Pracovní vytížení je asi veliké. Samozřejmně Tě rádi uvidíme,pokud si někdy něco domluvíme. :kol-31:

Jinak Vás všechny zdravím ze slunné Itálie. :kol-29:

 

post-75933-0-00270700-1389886979_thumb.j

post-75933-0-29988100-1389886989_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teeda Karlos si teda uzivas :kol-47:  tak stasnou cestu na zpet. Jinak k tomu kdo tam prijede je kazdeho vec a nikomu se meze nekladou , ale uz bych tu za posledni rok nasel nekolik prispevku ze by nekdo prijel a rad poznal skodovkare a to je tak akorat vse a na sraz nikdy nedorazi. :kol-18:

 

 

Edit: ted jsem se lilie dival na tvuj profil a uz si to zde psala 15 srpna 2013 a od te doby uz byli dva srazy .

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Mrknul jsem do kalendáře a koukám Velikonoce na krku.

 

Tak mně napadlo,jestli se nesejít o Velikonoční neděli 20.4.2014 odpoledne,řekněme kolem 16.hod.

 

Určitě znáte MLÝN  ROPICE. Už jsme tam jednou poseděli,myslím že loni v létě,a mně se tam líbilo.

 

Místo,datum a hodinu jsem nahodil. Co Vy na to?          http://www.mlynropice.cz/

Editováno: , autor: Karlos 61
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...