Přejít na obsah

vystřelovací klíč


Pepik90

Doporučené příspěvky

čus borci potřebuju pomoc. mám jen jeden vystřelovací klíč k mému autu a potřebuju udělat druhej. Jenže problém je v tom že nemám ten štítek podle čeho se klíček vyrábí a nějak koduje. Nevíte o někom kdo mi to udělal za dobrý prachy??? Hlavně někoho z okolí Kolín, Pardubic a nebo Hradce Králové.

dík všem za pomoc :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drážka v klíči se frézuje podle klíče stávajícího nebo si klíč objednáš ve Škodovce dle VIN.

K naučení DO nepotřebuješ žádný kód.

Pin k immobilizéru Ti zjistí zase ve Škodovce taky podle VIN, kde Ti pak taky přizpůsobí klíč.

Takže žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PIN ti ve škodovce už dlouho neřeknou, protože ho ani nevidí, vše jede online. PIN se dá vyčíst speciálním kabelem až do MR08 u OII.

Ano, on-line, ale jedině ve Škodovce, ne?

@Pepik90:

Stačí přehodit čip imma, to za předpokladů, že dosavadní "vajíčko" už dál nechceš používat.

A jestli si sehnal už použitý klíč, tak jednou použitý čip už nejde k jiným budíkům přizpůsobit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapci ted nad tim tak přemýšlim a nebude lepší koupit rovnou tuto sadu http://www.rakso.cz/detail/skoda-octavia-ii-dalkove-ovladani-centralniho-zamykani-vystrelovaci-klice/?p a nechat jí tam namontovat. jen k tomu koupit ještě imobilizéry. aspon bych měl jistotu že ten druhej klíček nikdo mít nebude doma a neukradne mi to auto.

co vy na to???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...