Přejít na obsah

Vaše mobily


Ondrero

Doporučené příspěvky

No, taky pridam svoje, ikdyz nejsem typickej měnič mobilů.

Alcatel OT Club (1997)

Alcatel OT501 (2001)

SonyEricsson T630 (2004)

HTC Touch HD (2009)

HTC Sensation (2012)

Všechny jeste mam (a jsou funkcni!), zitra nafotim... :)

EDIT: Tady je slibene foto, Sensationem jsem fotil. ;)

post-9-0-81246900-1344596808_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mave .... zdravím uživatele Sensationu .... ikdyž jej mám jen chvilku ... vyměnil jsem to za tabletofon Dell Streak 5 ... HTC super,ale u Dellu jsem si zvyknul na velký displej a to mi chybí nejvíce :(

Jinak Alcatel OT 501 se mi ve své době hodně líbil,ale dal jsem tehdy přednost outdoorové Nokii ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT501 byl ve svy dobe pokrokovej telefon se super displayem s tehdy paradama jako hlasove vytaceni nebo hlasity odposlech a ovladanim petismernym joystickem.

Bezne se nabizel ve stribrne a modre barve, ja ho bral jako uplnou novinku od Oskara (pro mladsi rocniky dnes Vodafone) ve specialni tmave sede barve. Pozdeji dorazila jeste zluta a to bylo snad vse.

A existovala jeste verze OT701, defacto totozny telefon, ale s aktivnim klipem kryjicim klavesnici.

Jo, to byly doby. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mave, byly, me tedka ty telefony prijdou vsecky na jedno brdo, jak ja si vspomenu na dobu kdy zacinal barevny displej, koupil jsem si tehdy svuj prvni barevny, jeste ericsson t68 to bylo tehdz delo, pak hnedka prisla nokia 7650 vysouvaci, symbian, vestaveny vga fotak to mel malo kdo, jeje, jak mi ty doby chybi :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska si už nikdo tel neváží, protože ví, že si za pár korun může koupit nový. tenkrát to stálo neskutečně peněz a taky si každej ten svůj hýčkal, teda aspoň já. můj první tel mě stál tolik, jako celá 2 mesíční brigáda, ale byl jsem z něho nadšen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od r. 2000 do dneška jsem vystřídal 3 mobily...tyhle první dva byly srdcovky :wub: ty toho zažily...všechno vydržely a nikdy ani nezamrzly...302 měla aj výměnný kryty a 735 byl jeden z prvních co měl barevnej displej a ,,foťák" . Oba jsem kupoval vždy po prázdninách až jsem si na ně vydřel koruny a nestáli zrovna málo :kol-63: oba dodnes mám ale aktivně používám nokia 6500 slide už 4 rokem ale spolehlivost francouzů je ty tam...

bezdotykáče a tablety bo co to je...tady mi ujel vlak, ty mě neberou :scooter::kol-56:

post-32466-0-71275400-1345199274_thumb.j

post-32466-0-07491000-1345199296_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiež ma tie bezdotykové nebrali,.............

No, ty neberou ani mně :D .

Ale počítám, že můj další už jiný než dotykáč nebude.

Jinak N3210 -> S MT50 -> SE T630 -> S ME75 -> SE C720 -> a teď HTC Desire

a současně služební:

S C35i -> N6230 -> ještě nějaká Nokie nebo naopak -> a teď N E52

PS:

Koukám, že "simensáku" tu moc není. Přitom ve své době, hlavně řady 45 až 75, měly něco do sebe. V podstatě jediné "uživatelsky tvárné" telefony. Dal se modifikovat fw, grafika, diakritika do klávesnice, různé patche...

SE s řadou A100 a pak A200 to už nebylo ono co Siemensy :( , ale tayk byla sranda.

Hlavně šlo o to, že to byly "hloupé" telefony ve kterých se šlo "vrtat".

Tekom u telefonů s OS se to jaksi předpokládá a už to není taková zábava :)

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci , jsem doma z dovolenky , tak si dovoluju i přihodit i par mych mobilu , některe jsou srdcovky, některe min ,ale vsehny jsem měl rad ;)

Vpravo dole moje aktualně použivane : Iphone 4

Motorola Razr

největši srdcovka vpravo skoro nahoře : Nokie E90

prvni bohužel chybi ,už ani nevim kde je :( ale byl to Ericsson GF 768 (viz foto)

post-63075-0-59520400-1345469845_thumb.j

post-63075-0-24848600-1345469854_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej ty si blázen s těma mobilama :D a proč máš některý vícekrat?...to se ti tak líbily?.. já jsem začínal s Alcatelem (nevim číslo) byl to ten "sněhulák" nebo "vložka" - nevím kde skončil . Pak jsem měl Siemensa 1. s barevným displejem - vyreklamován , následoval Erricson K700i - utopen a pak Nokia 5530 - stále funkční. Naposled jsem skončil u HTC HD2 - funkční,ale ted mi praskla kousek deska :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...