Přejít na obsah

Komfortní jednotka bez dálky, výměna kompletu z jiné octávie


Meglle

Doporučené příspěvky

Ahoj, potřeboval bych si něco ověřit.

Mám Octavia I 1997 r.v. verze SLX Milotec, protože časem mám každý zámek na jiný klíč, mám možnost koupit komplet všechny zámky i se spínačkou + vystřelovací klíče s dálkou a komfortní jednotkou(ta patří ke klíčům), ty jsou z Octavie TOUR (bouraná). Co vše musím udělat aby to fungovalo? Stačí vyměnit a nakódovat?

Omlouvám se jestli už to tady někde je, jsem nováček. V autech se vyznám víc než zde :) Prosím o radu, děkuji všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, dveřní jednotky? Já mám originál centrál, ale bez dálkového ovládání. Potřebuji i něco vymontovat ze dveří?

To jsem vůbec nevěděl, měl jsem za to, že vyměním stávající komfortku (možná, že nebudou sedět konektory to nevím, neviděl jsem to ještě), a že vyměním i spínačku a nechám nakódovat. Musí to být specíalní nebo stačí vag?Mám v plánu i výměnu zámku ve dveřích.

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslení příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

octavia tour nemůže mít stejné čísla jako tvé stávající dveřní jednotky z roku 1997

EDIT:

a proč tam nedáš jenom správnou komfortku s DO a máš vystaráno... nemusíš vůbec nic měnit... stačí dopojit kabely na blinkry a krátkou anténu a dálka je hotová! komfortku mám kdyby jsi potřeboval

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Aha to mně zajímá, máš komfortku a k tomu i DO? Nebo lze i dokoupit vystřelovák? Celá plánovaná výměna bez motorků padla. Koupil jsem tohle

http://www.levnealarmy.com/dalkove-ovladani-centralniho-zamykani-rc-key/d-71582/ myslel jsem že to lze zapojit stejně jako keetec cz10 ze kterýho jsem měl vedle komfortky vytažený kable, jenže ouha. Nechodí. Takže tohle co mi nabízíš se mi líbí může to vyřešit moje trable a nebo naopak by mně mohl zachránit nějakej autoelektrikář z okolí Vyšší Brod, Lipno, Frymburk. Případně Český Krumlov. Už jsem do toho nastrkal dost . . .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý, takže teď jsem přijel DO zakoupené se povedlo zapojit, funguje. Při vyndavání immo tyčky jsem rozlomil sklo, čip ale funguje bez problemu. Muze se něco stát? A když mám starou immo tyčku, pujde naučit? měnil jsem zapalování.

EDIT:

naučit nebo naklonovat?

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...