Přejít na obsah

Reset volnoběhu


Alexandr.UL

Doporučené příspěvky

Jak zresetovat volnoběh?Mám kabel OBD2 KKL od motordiag.Mám program http://www.autodiagn...e=EEP-ID-Reader .

Stáhl jsem nějaké ovladače ke ke kabelu.

Mám spravně nastavený COM port.

I přesto mi to píše chybu "Jednotka neodpovídá."

Co s tím?Co vás napadá?díky

klíček samozřejmě zapnutý...

Editováno: , autor: Luďa
Sloučeny 2 příspěvky vytvořený během minuty do jednoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,3 mpi(rv 2000),s těmahle autama většinou bejvá problém,pokuď vím tak i jinejch feld se tohle ani neřešilo.Každopádně zkoušel jsem to i přes vag com a nic.Taky stejná chyba(možná jinak formulovaná ale myslím že to mělo stejnej význam)

a to mi neřikejte že tady na foru neni nikdo kdo se v tomhle vyzná :D

Editováno: , autor: Alexandr.UL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máš na houby ovladač.

je to možný.mám kabel od kámoše,a ten mi k tomu dal flashku,na tý měl složku s ovladačem.Když sem se kouk do složky tak tam byl jedinej .exe soubor na odinstalaci ovladače!Na intenetu sem naše plno "ovladačů" úplně stejnejch.Stená složka s exe souborem na uninstall.

Pak sem po čase našel na internetu i jiný ovladače,který se dali dokonce i nainstalovat :o noteda.....ale nic,zkoušel sem toho víc a bez výsledku,chyba stejná.

Editováno: , autor: Alexandr.UL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak najdi někoho se stejným kabelem, který na 100% fungoval jinde a testni ho ve svém autě nebo otestuj svůj kabel na jiném autě. Mě to u Felicie r.v.2000 funguje normálně. Musí to mít řídicí jednotku Simos ne Marreli, ale to by pak na Vagu jelo normálně a tu druhou mají 1.6ky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak najdi někoho se stejným kabelem, který na 100% fungoval jinde a testni ho ve svém autě nebo otestuj svůj kabel na jiném autě. Mě to u Felicie r.v.2000 funguje normálně. Musí to mít řídicí jednotku Simos ne Marreli, ale to by pak na Vagu jelo normálně a tu druhou mají 1.6ky.

u 1.3 teda nemůžu mít marreli?V tom případě mám na stopro simos,to jsem si do teď i myslel že mám.

Neznám nikoho jinýho.Koupil jsem si za 300 na aukru tento kabel http://aukro.cz/diagnostika-usb-obd-2-vag-kkl-audi-skoda-vw-zaruka-i2685069039.html .V aukci je odkaz na stažení ovladače přímo k tomu kabelu tak doufám že to půjde.Nebo mám důvod myslet si že ne?I když teď už je to jedno protože to mám zaplacené.Přijde mi to počítám tak ve středu tak pak dám vědět no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi přišel kabel.Fungoval mi program reset volnoběhu,hotovo.VCDS hlásí pořád chybu "No response from controller" proč?

Auto drží krásně volnoběžné otáčky a jede dobře,až na problém při brždění motorem.Při brždění motorem při cca 1500 ot/min zaškube motor.Nejhorší je to bych řekl při jízdě na 3,nebo 2.při vyžšších zařazených stupních je škubání menší.

Hádal bych různé závady,ale jelikož se to oběvilo až po vyčištění škrtící klapky a resetu nastavení tak se zaměřte spíše na toto.Napadlo mě že zítra zkusím pořádně vyčistit škrtící klapku.Třeba se mi to nepovedlo pořádně a hodnoty po nastavení jsou jako u nové klapky.

Ale spíš si myslím že potřebuji ten program VAG-COM a ten mi prostě nejde-to je hlavní příčina,tam se má taky něco nastavit(psali to v programu na reset klapky).Tak s tím mi hlavně poraďte nevím co dál zkusit.Mám k tomu kabelu origo ovladač v pc a jeden program funguje a druhej ne tak co to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...