Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

Joscer: 

Tak to je právě jasný z toho konfigurátoru. Když ti konfigurátor vyhodí nějakou cenu a prodejce dá vyšší s tím, že ti dá slevu a ve výsledku je cena stejná jako v konfigurátoru, pak to nebyla sleva ale jeho "povinnost". Je možné, že měl prodejce nastavený systém pro firemní zákazníky a tak se k ceně připočítala cena za paket Extra+, kterou pak odečetl, ale o slevu rozhodně nejde, je to akční nabídka. Ale na to už jsi asi přišel taky. 

Příští týden hodně štěstí... 

No to je právě ta zapeklitost. Když jsem si v únoru auto skládal v konfigurátoru, tak prostě průběžná cena konfigurace, která mi vyjížděla na začátku, byla 390000,- za auto s Extra+ bez dalších doplňků. No a to, že by měla jít hodnota Extra+ na vrub výrobce jsem si na internetu všimnul nedávno. Začalo mi totiž vrtat v hlavě, proč v ceníku je u položky Extra+ ve sloupci Ambition Fresh jen černá tečka a nikoliv částka 10100,-. Je ale fakt, že v ceníku ta tečka byla už v tom únoru. No uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na všechny:

Joscer píše, že mu prodejce nabízí, rsp. dává jako bonus zdarma mj. nástřik spodku auta a dutin. A to se dnes ještě dělá? Mám za to, že nástřiky spodku, tedy prahů a podběhů, mají auta už z výroby, jen jsou přelakované barvou. Co tím nástřikem má prodejce na mysli, nevíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč kupuješ škodovku? když se v tom motáš jak špina v kyblu..jsou značky co nemotají hlavu pakety,placený,neplacený,za příplatek,nepříplatek..moc značek není co neustále točí výbavu..přidává,pak zase odebírá..obyč barva za příplatek pak zase nepříplatek..

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč kupuješ škodovku? když se v tom motáš jak špina v kyblu..jsou značky co nemotají hlavu pakety,placený,neplacený,za příplatek,nepříplatek..moc značek není co neustále točí výbavu..přidává,pak zase odebírá..obyč barva za příplatek pak zase nepříplatek..

Se divím,že se tedy angažuješ na škodováckém foru. :kol-44:   Rapida nemáš,jen snůšku keců v sekci "Váš Rapid" (i jinde)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manfroto: Klidek, kdyz sam mlatis prazdnou slamu, nenavazej se do jinych. Pawouk tady na foru prinesl uz poradnou hromadu vecne/informativne prinosnych prispevku, coz se o tobe zrovna rict neda.

 

Nebo jinak, dej mi odkaz na jedinej tvuj prispevek, kterej moje tvrzeni vyvraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen přesouvejte a mažte.. :kol-47: jestli to někomu přihodí blaho..nebo je to jen pracovní zákrok..ale nechme to být,všude jsou někteří co když můžou tak zametaj pod stůl nepohodlné názory..tak už je ti lépe pawouku?Maverick:nevěděl jsem,že by se tě v tomto tématu někdo na něco ptal.. :kol-47:

tady něco k té slámě "mistře" cena a motory hdi-tdi..

 

http://auto.idnes.cz/srovnavaci-test-citroen-c-elysee-skoda-rapid-f3n-/auto_testy.aspx?c=A121128_153645_auto_testy_FDV

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psal jsi mi sz,že pokud nehodlám koupit rapida,bude téma přesunuto..a já ti jasně odepsal..a i přes to bez upozornění bylo téma přesunuto..dodržuješ i ty pravidla??

Ano odepsal,že napřed v brzké době,pak v řádu týdnů...jenže toto téma bylo založeno 25.října 2012... o tvém Rapidu tady prakticky nic není. Až ho případně objednáš/koupíš,založ si na něj vlákno tam kam patří. Na toto téma již nehodlám diskutovat. Všechny další OT příspěvky netýkající se problematiky Rapida a spol. budu mazat.

Edit: tady v únoru sám píšeš,že když ho budeš kupovat,tak nejdřív za rok... http://forum.skodahome.cz/topic/121040-%C4%8Dek%C3%A1n%C3%AD-na-rapida/page-6#entry1728645

Takže   :noot:

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně,jak se píše v odkazu..citroen je stvořen pro krizi,ostatně i anketa kdo by si co pořídil mluví sama za sebe..rapid je fajn,ale s cenama jaký má, měl být představen buď před lety a nebo až za několik let..Hdi má v 1.6 krapet lepší motor a cena je příznivější..

a ještě k napadení od mistra "maverika" čekám na podložení jeho urážek na mou osobu...pokud je férovej..

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...