Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

já budu vždy chválit věci, které ověří čas. jelikož pracuju ve společnosti, která se zabývá vývojem, tak vím moc dobře jak se věci mají. dneska se nic pořádně netestuje než se to pustí do prodeje. SW simulace jsou moc pěkný, ale ne zcela reálný. prostě až reálný provoz ukáže, co je třeba upravit/opravit a s tím se prostě počítá. 

 

ještě bych napsal, že jsem jsem si v minulosti koupil poslední verzi feldy s BMM než první MPi a vyplatilo se, koupil jsem poslední HTP místo prvních TSi, zase se to vyplatilo, nyní jsem koupil poslední EA111 a ... doufám, že pojedu ve stejné liniii :-)

 

poslední věc, nemám nic proti nové řadě motorů, předpokládám, že za 4 roky ho budu mít v Leonu ST, ale všem z tech. oborů musí být jasný, že žádná novinka na trhu nemůže být nikdy nikterak spolehlivá/vyladěná.

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, vyladeny to neni. je tam ale rada uprav. behem zivotnosti modelu se auto porad meni jenze se to nikde neuvadi, cisla dilu jsou porad stejny, teda pokud se nejedna o nejakou fatalni zmenu. nejdrive se meni dily, aby se vychytaly mouchy a nasledne se meni, aby se snizily naklady. zmensuje se prurez a delka vodicu, meni se dodavatel dilu apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mne napsal ze vsehcny objednany 77kw nejsou jeste zaplanovany do vyroby a hlavne nejvetsi "mystifikace" je tady od uzivatele Ssebo kterymu tohle prodejce rekl ze maj problemy s temahle motorama...tak treba uz je to ok, ale stejne je podezrely ze tri tydny po obejdnavce auto neni zaplanovany a ja uz bych tak chtel jezdit:(....

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám nové info od prodejce..77kw nejsou!! údajně jich má škodovka málo a prý má takto problém i Golf..měl jsem 23výrobní týden a není mi schopen říct, kdy půjde do výroby nyní..pořád čekám na nové informace..samozřejmě žádné výhody za čekání nedostanu...začíná mě to pěkně štvát!! souvisí mi s tím prodej současného auta..dovolená...atd. ale můžu se jen rozčilovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně se vždy tvrdilo, že 77kW verze se od 63kW verze liší jen sw. Jeden člověk, jméno si nevzpomínám, mluvil o jiných materiálech. U Golfu možná dobíhá Variant. No a stále ve výrobě by snad měl být i Golf Plus.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám nové info od prodejce..77kw nejsou!! údajně jich má škodovka málo a prý má takto problém i Golf..měl jsem 23výrobní týden a není mi schopen říct, kdy půjde do výroby nyní..pořád čekám na nové informace..samozřejmě žádné výhody za čekání nedostanu...začíná mě to pěkně štvát!! souvisí mi s tím prodej současného auta..dovolená...atd. ale můžu se jen rozčilovat..

 

beeeeeee :( no mne uz psali ze skodovky ze tam jsou delsi cekaci lhuty na tento motor kvuli velkemu zajmu, v objednavce mam 8-16.týdnů...prepdokladam ze kdyz to nebude 16ty tyden tak clovek muze odstoupit? :)  Taky jsem zil v tom ze je tam jen jiny SW...

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jim rekni ze pokud to nebude jak je ujednano tak bud daji slevu, nebo prihodi neco do vybavy. Pokud se tak nestane beru zalohu a jdu se poohlidnout jinam. Pokud chces toto auto tak bych tlacil na vetsi vybavu nebo slevu.

Editováno: , autor: runner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokud neni ten tyden vyroby tak vybavu muzes menit je ale pak mozny ze se vyroba posune....no tak kdyz na objednavce je az 16tydnu to je dlouha doba to je az do pulky září :) (minule na tourku jsem to mel taky až 16týdnů ale stihlo se to asi za 11) a ja zadnou zalohu teď neplatil :D  (hlavne tyden po objednani rapida udelal renault peknou akci na megane, to kdyby bylo predtim tak bych byl hodně na vážkách takže kam utýct zatím je)

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...