Přejít na obsah

Asistent rozpoznania únavy vodiča


DavidSK

Doporučené příspěvky

U S2 2010 bude nutná výměna gateway + přehrát software v servu a doufat, že nebude nutné měnit budíky...

to Mikim: gateway akční členy...když to umí tak lze spustit + musíš přehrát software v servu, pokud se nezobrazi jako, že u tvého auta nejspíš ne(software do verze 420 - oficiálné to umí až budíky od SW 600 a nižší soft způsobuje samovolné vypnutí této funkce) pak je nutné vyměnit i budíky.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U S2 2010 bude nutná výměna gateway + přehrát software v servu a doufat, že nebude nutné měnit budíky...

to Mikim: gateway akční členy...když to umí tak lze spustit + musíš přehrát software v servu, pokud se nezobrazi jako, že u tvého auta nejspíš ne(software do verze 420 - oficiálné to umí až budíky od SW 600 a nižší soft způsobuje samovolné vypnutí této funkce) pak je nutné vyměnit i budíky.

Ahoj, měl jsem na mysli aktivovat hlášku tím trojmatem či vícehmatem. Na školení nám říkali, jak tu hlášku vyvolat bez zásahu VASem, ale já tu informaci domů bohužel nedonesl, stejně tak jako ostatní účastníci. Až to zjistím, dám vědět.

Trochu jsem nerozuměl tomu, co máš na mysli tím sw420 a že budíky to umí oficiálně až od sw600. Octavia to přeci oficiálně neumí vůbec. Mám tomu rozumět tak, že budíky od sw420 to budou umět "asi" a od 600 určitě? Jinak sw. serva mám 3305, ale kouknu co jede teď na S a Y v sérii u aut s MKE a když mi to nebude fungovat s 3305, tak to přehraju.

Editováno: , autor: mikim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, že mám vyzkoušené budíky se softwarem 420(zobrazí se to na nich i bez zásahu), že to zobrazí a funguje to, ale nemají kanál kde povolíš tuto funkci a občas ji musíš na budíkách opětovně zapnout(nepomůže ani přepsání správných adres v epromě budíků, které u verze 0600 a výše aktivují funkci podpory režimu spánku). U všech sw verzí budíků od 0600 je to přímo podporované v budíkách. Software 3305 v řízení 1K0 je OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

ne že bych bez týhle fíčury neuměl žít, ale koukam že do S2 už to dávaj od MR 2013 v eleganci standardně. Nebudu zakládat nový téma v S2 fóru když už tu jedno je, proto když mam S2 z loňska 7/12, šlo by to nakódovat - jen tak pro srandu králíkům při cestách po Evropě....?

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

...hmm, můj styl jízdy to nějak nemá rádo, zatim po okreskách se to hlásí "již" po dvou hodinách, tak na dálnici se to hlásí "již" po hodině. Doprkvančic, dyk jezdit na tempomat a sem tam změnit pruh snad na dálnici ode mně nemůže software čekat, že budu jezdit jak Fitipaldi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...