Přejít na obsah

Český čep ramene


Guzmen

Doporučené příspěvky

Já to pochopil tak, že se diví, že takové díly můžou být i české výroby.

Já říkám, že ano, u nás se vyrábí spoustu dílů pro automobilový průmysl.

PS: A když už jsme u převlečené číny, tak tím si nemůžeš být ani u toho díly, který je deklarován jako německý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujala mě tam ta nízká cena, všude ho mají za cca 170 kč a všechny normální čepy začínají kolem 300 kč. Již jsem se setkal u neznačkového čepu, že se nepatrně rozměrově lišil a celá geometrie byla v háji. U trw když označim šroby tak geometrie netřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Já koupil ten již uvedený-levný(čínský) a do jednoho roku se manžeta doslova rozpadla a po 12000 km začíná vůle-hrozné!!!

presne túto skúsenosť mám s TRW, menil som cca pre rokom a pol guláky na riadení a spodné čapy na ramenách,na kombíku 2.0,  boli po 13 rokoch a cca 250tkm ešte origo, mali už vôlu ale manžety boli ešte stále v pohode, no a na tých TRW sa manžety po roku doslova rozpadli, na gulákoch riadenia som ich vymenil s tých starých, a tie žijú ďalej, tie spodné už boli chytené hrdzou. Pripadá mi to tak že aj u TRW už zmenili dodávatelov, alebo zase nejaká ekologická vymoženosť? Pred cca tromi rokmi som menil všetky guláče aj na 1.6, tam som dal vtedy Lemfördera, no a tie sú stále v pohode, tak som ich teraz dal aj do kombíka, uvidím čo to spraví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...