Přejít na obsah

jokonr

Doporučené příspěvky

no prave som dosiel zo servisu a povedal mi ze to bude zavada ta pod kobercom bude tam voda v tej jednotke musim vysusit auto sedacku a koberec von len neviem kde to spravim ked byvam v baraku ze ta jednotka teraz blbne

Editováno: , autor: jokonr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dnes som to mal rozobrane pod kobercom ziadna voda ani v jednotke kable som spravil ale osvetlenie vo dverach a v kufri stale nejde bojim sa to vyskusat ci to vybije baterku neviem co mam dalej uz robit zakazdym jak dojdem domov odpajam baterku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dnes som to mal rozobrane pod kobercom ziadna voda ani v jednotke kable som spravil ale osvetlenie vo dverach a v kufri stale nejde bojim sa to vyskusat ci to vybije baterku neviem co mam dalej uz robit zakazdym jak dojdem domov odpajam baterku

Daj to auto do servisu alebo poriadnemu autoelektrikarovi nech ti to opravi . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Omlouvám se že kazím toto téma,ale kolikati ampérovou baterku mám koupit do superba 2.5 TDI?Dnes mně už totálně vypoěděla službu a musím narychlo zítra někde koupit novou.Tuto co jsem tam měl tak měla Tuším 84 nebo 87 Ah.Můžu koupit slabší,nebo radši ne.

Baterka už letěla z domu a já si ani neopsal kolik ampér,kolik startovací proud a hlavně taky rozměr nevím,tak sem trochu v prdely,protože je miliony druhů baterek.

Editováno: , autor: petr vlach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som kupil do superb 74Ah a mam 1.9 96kw 2003 to staci? este jedna otazka aky ma mat kludovy prud ked to meram ma to 50mA a ked vyberam poistku po poistke nic sa nezmeni stale rovnaky vcera dobre primzlo a uz som to nenastartoval ani nepretocilo meral som baterku s merakom a ma 11.5 idem to dat do servisu potom napisem co tomu bolo

Editováno: , autor: jokonr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TU SA RIESIA SUPERBY!!!!! Nabuduce to napis do spravnej temy!!!!!! FABIA 1.

Kontakty na baterke + aj - kluc 10. Uchytenie baterky kluc 13 :)

Sorry, prohledával sem forum cely odpol, a nakonec sem to napsal do rvního, který řešilo baterky a vůbec sem se nekouk, že to neni Fabia! Příště si dám bacha ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...