Přejít na obsah

Budíky - kontrolka otevření - dveří - kufru


Popu

Doporučené příspěvky

Zaujmave že comfort nemá tie kontrolky kufra a dverí.Neviem už čo to má kolega ale viem že tam ma aj kontrolu vlakien žiaroviek takže to bude asi tá elegance...

No je to také skvor bastlenie. Zohnal som za pár šupov tie s PP tak som sa v tom vŕtal.Mal som v oku aj maxidot,ale už neviem prečo z toho zošlo.Ale možno raz k tym mojim budikom vrazím ešte jeden displej,len na to ešte namám chuť. Mám to už podsvietene podľa seba -to boli časy keď fičala zmena podsvietenia- a tak budíky už viac menej ostanu.

Len ľutujem ,že som vtedy nevzal tie čevené ručičky,už ma to daaky ten rok nebaví ich pretierať centrofixu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drewie: ......... aha aha a kdyz original VW tak do ceho se davaly ? .... nejak to totiz nechapu

thorin: ....... podle me to maxidot mel vzdycky ne ? nebo jestli pak existuje to ze ty odstriky proste nenakodujes, tod otazka ale

Jihoafrická republika :) VW citi golf (Golf první generace vyráběný v JAR) ve verzi velo, tzv. velociti, ale už se 3 roky nevyrábí, ale ty budíky se dají stále sehnat v jihoafrických bazarech :)

Tu je zpráva o konci výroby

http://vehiclez.wordpress.com/2009/11/19/mk-1-citi-golf-production-ends-in-south-africa/

Kdo pozná z jakého auta je palubní deska ;)

PS ty chromované ofuky jsou originál :)

Já mám maxidot a nemám čidlo v nádržce ostřikovačů (zatím :D ) jen se budíky nakódují tak, aby to tuto funkci ignorovalo, stejné je to s čidlem opotřebení brzdových deštiček u prodlouženého servis. intervalu. Kontrolu praských žárovek také nemám. Vše se nastavuje kódováním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hezkýýý :)

takže pokud mám 1,4 TDi a chtěl bych maxík, tak buď

6Y0 920 843 E (1,4 TDI s maxíkem a PP)

nebo

6Y0 920 843 S (RS s maxíkem)

Je to tak správně? :)

Jinak ty chrom rámečky kolem fukarů z toho Golfa jsou mazec. Dají se někde sehnat? Myslíte, že kdyby se sehnala ETka, že by to VW v ČR dokázal obědnat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, ano chapes to dobre ale jeste te trochu opravim ;)

muzes mit i tohle cislo 6Y0 920 841 E nebo S

muzes mit ale i tohle cislo 6Y0 920 843 E nebo S ...... ta trojka tech budiku tam je proto ze to byli posledni vyrobeny budiky v rv. 2007 ale v podstate to je jedno je to uplne stejny ;)

takze bud E jakoby FACELIFT nafta s MAXIKEM a nebo S jakoby RS s maxikem a nebo spodni radou kontrolek a s PP ;)

chapeme ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Mám možnost koupit budíky s maxidotem  6Y0 920 843 M 

Zjistil jsem zde, že by měly být z fabie 1.2 htp já mám 1.4 mpi

Chtěl bych se zeptat zda budou fungovat, a co všechno je potřeba přizpůsobovat přez diagnostiku. Případně jak budou fungovat bez toho přizpůsobení 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud dáš budíky s Maxidotem, tak vyměníš kus za kus, spáruješ současné klíčky s imobilizérem, který je v budíkách a bude to fungovat. Ovšem pokud nemáš už z výroby věci jako: kontrolka ostřikovačů, otevřené dveře, pásy apod., tak ti tohle fungovat nebude a musel bys to dodatečně dodělat. Ale pokud to nedoděláš, tak se taky nic neděje, jen ti to nebude ukazovat tyto informace.

 

Takže podstatné je, aby jsi k budíkům dostal i PIN na imobilizér. Jinak v tom problém nehledej. Je to plug and play + ti někdo za pár šušňů nebo i sám si to můžeš nakodovat, pokud máš doma VAG :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že tyto kontrolky: dveře, ostřikovače, pásy..nemám :(  ale časem se asi budou dodělávat

 

VAG bohužel nemám....Rád bych se zeptal zda by se nenašel někdo kdo by mi budíky zapojil a nakodoval

Plzeňský, Jihočeský kraj ??  :worthy

 

Nebo, když bych s tím zajel do škodovky s tím že chci přehodit budíky a aby fungovaly jak mají, nebudou na mě koukat jak na osobu co právě opustila blázinec???  :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus napsat uživateli Ozi Torreto, ten jezdí často do ČB, tak byste se mohli třeba nějak sejít a přehodit to a nakodovat. Ona je to otázka několika minut na parkovišti.

 

Do škodovky bych s tím nejezdil, páč za to budou chtít paletu a čumět na tebe budou taky, pokud to není nějaký solidní servis, který má rád své zákazníky a udělá jim, co jim na očích vidí. Zavolat do servisu můžeš, to tě bude stát maximálně provolané minuty a uvidíš, co ti na to řeknou. Ale spíš bych se domluvil s někým tedy, resp. s Ozim :) nebo doraž v neděli večer do Prahy na sraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky  kol117 zkusím ho kontaktovat

Budíky ještě nemám doma, měly by dorazit během příštího týdne....proto ten sraz v Praze asi ne, a Praha je pro mě i dost z ruky.

To s tou škodovkou je pravda...sice s autem jezdíme od koupě do jednoho servisu ale když sem dodělával el. okna a volal jim zda by mi to jen nezapojí když mám všechen potřebný materiál tak nechtěli  :kol-44:  tak sem si musel poradit sám, a s tímto by to asi dopadlo stejně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se předběžně domluvil s Ozim na leden

Budíky už mám doma  :D ale nedočkavost je velká.... chtěl bych je jen vyzkoušet, mohu odpojit staré budíký a zapojit nové...co vše mi ukážou? a když zpátky připojím staré tak zase pojedou normálně? Nechci s tím jezdit, ale jen vyzkoušet podsvit atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano nic se nestane, akorat nenastartujes a ze starych budiku ti akorat zmizi udaje jako jsou hodiny a udaje o spotrebe prumerny a atd,... vse budes pak muset nastavit akorat ty hodiny :D ostatni se bude prumerovat samo, ale to urcite chapes ;)

 

.... jak uz sem psal,... budiky v sobe maji IMMO a to nedovoli pak nastartovat ;) .. jinak vse v normalu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak budíky jsem vyzkoušel a jedou, sice neukázali nic jiného než ,,imobilizér aktivní" :D

rád bych se zeptal co bych všechno musel doďelat, aby se mi po zprovoznění maxíku ukazovalo které dveře mám otevřené...je to classic 01 s centrálem...tak jestli si to nebude brát signál třeba z komfortky... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...