Přejít na obsah

fabia II Radio prerabka


Doporučené příspěvky

Da , otazka je co vsehno Ti prodejce prilozi k radiu . Pokud kas origo instalaci tak budes potrebovat nakou redukci , vetsinou staci most-iso , ovsem mam dojem ze i tak nebude komunikovat se sbernici can .... no je proste otazka co vse k tomu dostanes

 

Je k tomu toto vsetko: viz priloha.

post-72521-0-64715400-1363461349_thumb.j

Editováno: , autor: dusan94
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zleva nahoře: napájecí kabel (leda že by to byla tak rabka u toho-co je na ní napsáno?), dál sinche Audio/Video vstupy a výstupy, USB kabel, DVB anténa

Dole pak GPS anténa, FM anténa a pak nějakej kabel na I-phone nebo něco takovýho. Tak napiš, co je na tý krabičce u toho napájecího kabelu, ale ten bílej konektor od ní by to chtělo pořádný detail nápisu na krabičce a detail konektoru.

A nedělej takové tajnosti co je to za značku radia a typ. Hádám to na čínu z Aukra, protože jestli jo a ještě to nemáš koupené, vůbec to neber

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to: MAXYON Monaco

 

A toto vsetko je v obsahu dodavky:

 

1 x MAXYON Monaco GPS + DVB-T + TMC

1 x GPS Antenne

1 x DVB-T Antenne

1 x Anschlusskabel

1 x CAN-Bus Box

1 x Cinchkabel

1 x Twin Fakra Adapter

1 x Einbaumaterial

1 x externes Mikrofon

1 x iPod Kabel

1 x USB Kabel

1 x Touchpen

1 x Fernbedienung

1 x Handbuch, englisch

1 x Bedienungsanleitung, deutsch (PDF-download)

1 x Navigationssoftware, Europa (aktueller Stand,vorinstalliert)

1 x Garantiekarte

 

No zleva nahoře: napájecí kabel (leda že by to byla tak rabka u toho-co je na ní napsáno?), dál sinche Audio/Video vstupy a výstupy, USB kabel, DVB anténa

Dole pak GPS anténa, FM anténa a pak nějakej kabel na I-phone nebo něco takovýho. Tak napiš, co je na tý krabičce u toho napájecího kabelu, ale ten bílej konektor od ní by to chtělo pořádný detail nápisu na krabičce a detail konektoru.

A nedělej takové tajnosti co je to za značku radia a typ. Hádám to na čínu z Aukra, protože jestli jo a ještě to nemáš koupené, vůbec to neber

Editováno: , autor: dusan94
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, čína z Aukra, už jsem to našel.

http://aukro.cz/skoda-vw-seat-autoradio-dvd-7-lcd-can-bus-i3067284919.html  :kol-32:

Tak asi takto:

Spousta lidí, co to koupila měla problém s montáží, resp.právě s CAN, prodejce k tomu nedal potřebnou kabeláž, nebo úplně jinou. Zapojit to problém vůbec není, další otázka je ta, jak dlouho to bude fungovat  :kol-34:

A ani to nemá Slovenštinu/češtinu

(Jazyk menu: angličtina / čínština / italština / němčina / francouzština / španělština )

 

Takže počítej, že to nebude mít ani hlasová navigace a že to budou prodávat bez map

Počítej, že koupí tohoto klumpru Ti přibydou spíš starosti, než radośt z nového radia

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počítej že koupí tohoto radia si přiděláš akorát starosti, nikoli radost z nového autoradia

 

1.Předevší vím, že spoustě lidem nepřišly k tomu radiu komplet kabely a když už tak byly úplně jiné, pak není problém předělat a zapojit, ale zapomeň na CAN

2.Když už se podaří namontovat, nutno myslet na to, že je to jebka a dlouho to nepoběží, pokud se vůbec rozběhne a bude fungovat komplet tak, jak má

3.Nemá to češtinu/slovenštinu

4.Navigace Ti nepůjde, dokud tam nenahraješ mapy, které k tomu nedávají (no mělo by to pobrat IGO, Tom Tom)

 

Hodně dobře si promysli koupi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počítej že koupí tohoto radia si přiděláš akorát starosti, nikoli radost z nového autoradia

 

1.Předevší vím, že spoustě lidem nepřišly k tomu radiu komplet kabely a když už tak byly úplně jiné, pak není problém předělat a zapojit, ale zapomeň na CAN

2.Když už se podaří namontovat, nutno myslet na to, že je to jebka a dlouho to nepoběží, pokud se vůbec rozběhne a bude fungovat komplet tak, jak má

3.Nemá to češtinu/slovenštinu

4.Navigace Ti nepůjde, dokud tam nenahraješ mapy, které k tomu nedávají (no mělo by to pobrat IGO, Tom Tom)

 

Hodně dobře si promysli koupi

Mne ani nejde o to, aky je toto vyrobok, ide mi o to, ci je to mozne namontovat si taketo autoradio, resp. kupit kompletny balik tak, aby som si to vedel aj svojpomocne namontovat do auta.

Ci to bude znacka Maxyon, volkswagen, retarda, dilino, je mi jedno. Ak snad poznas take autoradio, ktore ma vsetko potrebne na montaz, tak mi mozes nieco odporucit, skusim vyhladat, resp. objednat atd...

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to doporučuji vykašlat se na CAN a hledat značkové starší radio 2din z  slušné peníze (já mám třeba v Supu JVC KW-AVX720,nebo Alpine,atd.), sehnat k tomu rámeček, aby to páslo na palubce a je to.  Spousta hi-end radií se prodává třeba tady: http://www.autohificlub.cz/forum/7-bazar-autohifi

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ja nechcem radio z bazaru.

JA chcem autoradio s navigacii, podporou maxi dotu, zadnych senzorov, dvb-t, bluetooth a vela ineho.

Chcem to vsetko kupit tak, aby v dodavke nic nechybalo, aby to zapasovalo ako usite na moju fabiu II, sport elegance.

A preto som vas chcel poprosit o moznost rady kde to kupit riadne bud na sk, alebo v cz. Ale nie bazar, alebo zpopod ruky. Dakujem,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, ja neviem ci pisem hebrejsky....

Chcem multimedialne autoradio, ktore:

bude pasovat do mojho auta,

chcem dvb-t mpeg4

navigaciu

podporu zadnych park. senzorov

podpora maxi dot

podpora ovl tlacidiel na volante

usb, dvd atd.

Je to take tazke najst pre moje auto taketo multimedialne autoradio???

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teraz sme skusali toto radio, resp. velmi podobne a ide. http://www.navigacie-tablety.sk/dvd-radia-specialne/148-car-dvd-vw-skoda-8613m7.html. Treba tam len odpojit can jednotku resp. nieco prepojit. Skusal to kamos co ich predava a ide to. Ak potrebujes vediet mozem  presne zistit podrobnosti. Ak bude cas vyskusam aj v mojom Romm toto radio.

Editováno: , autor: caco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

800MHz procák a 256MB RAM? No neviem, ale viac má aj môj 3 roky starý telefón. Rozlíšenie displeja tiež dosť slabé, aj keď do auta to stačí. A beží to na starej verzii Windows CE 6.0 z roku 2006, čo tiež nie je žiadna výhra...

A neverím ani to že to prehraje 1080p MKV. Mne osobne sa páči hlavne podpora FLAC, to je asi jediná vec kvôli ktorej by som bol ochotný meniť Amundsen+ za iné rádio. Nie že by ten Amundsen+ bol nejaká špička, ale všetko ostatné zvláda bez problémov, a je to originálne rádio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autorádio, eventuleně + navigace víc nepotřebuje, není to chytrý mobilní telefon a stačí, aby to utlačilo navi, dvd, nějaké ty dekodéry, mp3...Ten hardware mi připadá dostačující, však hry se na tom nehrají, na internet se to nepřipojuje a vždy běží jedna, maximálně dvě aplikace najednou.

To je prostě fenomén doby: mít co největší procák a hlavně megabajty RAM :kol-134:

Dávám ale za pravdu. Podpora FLAC chybí i mě a v tom je to dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ak si videl 3D navigáciu od Sygicu, tak vieš, že ak chceš mať kvalitné zobrazenie, 3D budovy a podobné vecičky, a zároveň aj plynulé zobrazenie, tak tých 800 MHz nestačí. Resp. stačilo by, ak by SW a operačný systém bol špeciálne optimalizovaný pre daný HW, ale toto sa nedeje. Takže 800MHz postačuje na bežnú navigáciu, ale na viac už nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...