Přejít na obsah

Záhada


kominor

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Dnes příjde manželka k autu a všechny 4 okna stáhnuté dolů. Prvně myslela, že nás někdo vykradl, ale auto ok a nic se nestratilo. Nevíte čím to může být? Vím, že když se dlouho podrží ovládání, že okna sjedou, ale tohle prý neudělala, tak nevím. Napadá vás něco?

Jednou kámošovi vykradli OI , a když přišel k autu tak měl taky všechny okna dole. Měl ale poškozený zámek. Já mám ale zámky zaslepené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to tu řešilo - např. http://forum.skodahome.cz/topic/110221-samovolne-stahovani-oken/

 

Je to sice o fabce, ale mohl by to být stejný problém - tuším, že se tu podobná diskuze objevila i o oktávce... rozhodně je porucha pravděpodobnější než nechtěné stisknutí odemykacího tlačítka - to mi příjde skoro nemožné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se mi to 2x na Oct I , a bylo to mrazem. Prostě sjela všechna okna. 

V servisu mi to prostříkali nějakým kontaktsprayem, kabeláž a switche, dva roky to dalo pokoj a pak zas.

Ale může to být i něčím jiným.

Na současné O II jsem to pořešil tak, že to mám zakázané, všechny okna dolů (dlouhé podržení klíče). Nechci, aby mi tam zas nasněžilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...